PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737894}
7,4 2 378
ocen
7,4 10 1 2378
7,3 3
oceny krytyków
Karski i władcy ludzkości
powrót do forum filmu Karski i władcy ludzkości

czyli jak odpłacić za oszczerstwa:
http://wpolityce.pl/polityka/242142-pol-porcji-mazurka-przestanmy-jeczec-ze-nas- szkaluja-odplacmy-amerykanom-pieknym-za-nadobne

ocenił(a) film na 10
2222

Bardzo mi się ta inicjatywa podoba, wreszcie coś z sensem, bo to co zamieszczałeś na forum Idy sensu nie miało.

bluescreens

Wszystkim się nie dogodzi. A moje poglądy się nie zmieniły.
Chciałbym w rewanżu jakoś ocenić sens twoich wypowiedzi, ale niestety żadna nie wydała mi się warta zapamiętania. Może to zresztą i dobrze.

ocenił(a) film na 10
2222

Zanim Ty zamieściłeś swój wpis, ja dzień wcześniej zwróciłem uwagę ludzi na ten film, właśnie na forum Idy, więc jakby nie było, na pewno moje zdanie o tym filmie jest warte zapamiętania. Tym niemniej, mój wpis tutaj nie miał i nie ma na celu zabiegania o uznanie dla mnie. Jestem w tym nieistotny, istotny jest ten dokumentalny film i prawda. którą niesie swoim przekazem.

Pozdrawiam

bluescreens

Śledzę głównie bezpośrednie odpowiedzi na moje posty. Nie pisałeś tego do mnie więc nie mogłem tego na forum Idy przeczytać.
Skoro oceniasz negatywnie moje (zazwyczaj przemyślane) wypowiedzi to zapewne na tamtym forum nic wartego zapamiętania z mojego punktu widzenia nie napisałeś.
Przynajmniej się zgadzamy że film o Karskim jest istotny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones