PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737894}
7,4 2 378
ocen
7,4 10 1 2378
7,3 3
oceny krytyków
Karski i władcy ludzkości
powrót do forum filmu Karski i władcy ludzkości
SylviaBlack

Niewiele masz do powiedzenia na temat filmu.

ajron1960

Prawdę mówiąc jej wpis w ogóle nie odnosił się do filmu. Ale też chętnie bym się dowiedział, co Sylvia sądzi o samym filmie.

SylviaBlack

"Wcale nie czeka na premierę." - a co to znaczy?

Goha2013

Pewnie to, że SylviaBlack nie mogła ocenić filmu, bo ta możliwość jest zablokowana, gdy film czeka na swoją premierę :)

Sylwia_sp

Aaaa.. ok :) Dzięki!

użytkownik usunięty
SylviaBlack

A ja go oglądałam wczoraj w kinie, solidny dokument z bardzo ciekawym zabiegiem jeśli chodzi formę ( użycie animacji w odniesieniu do różnych momentów z życia młodego Karskiego). Cóż chciał przekazać prawdę, chciał aby zostały podjęte jakieś działania, ale jak zawsze wygrywały po prostu interesy owych "władców ludzkości". Roosevelt " Wy Polacy,macie tutaj swojego przyjaciela", tak fajnego, że aby tam się dostać potrzebna jest wiza.

SylviaBlack

Na ch0j Ci ten dziubek?

PositivThink

Pytanie zadane takim słownictwem uniemożliwia mi napisanie kulturalnej odpowiedzi. Wiele jednak mówi o jego nadawcy :))
Pozdrawiam.

SylviaBlack

Oj tam oj tam ;-)) Masz bardzo śliczną buzię, więc strzelanie dziubków raczej nie potrzebne, moją intencją było raczej zwrócenie uwagi na to że tak ładnej i inteligentnej dziewczynie nie przystoi robić tak zwanych ''kaczek'' :p
Pozdrawiam również.

PositivThink

Przyzwyczaiłam się do zaczepek internautów takich, jakim mi się wydajesz. Gdyby administratorzy tego portalu chociaż trochę przejmowali się działaniami użytkowników, zgłosiłabym Twój post. Mnie nie pouczysz (skoro jestem inteligentna, dlaczego mam ukrywać się za awatarami?), a sobie wystawiasz odpowiednią opinię. Tyle w temacie.

SylviaBlack

Proszę bardzo zgłoś mój post. Ciekawe czemu zmieniłaś avatar? Taki był słit. Polecam trochę więcej poczucia humoru i samokrytyki pani idealna, tak w ogóle to idę pyknąć browarek za ludzi zbyt poważnych, za Ciebie to wypije i ze dwa :) Żegnam i życzę wesołego weekendu ;-)

PositivThink

"Pyknąć browarek"... o to mi właśnie chodziło. Tak samo o mnie świadczy reprezentacyjna aparycja, tak i o Tobie słownictwo.
Wzajemnie.

SylviaBlack

Hah śmieszna jesteś z tym swoim górnolotnym poprawnym słownictwem i sposobem wypowiadania, czuje się jakbym pisał z robotem albo jakimś sztywnym urzędnikiem. Bez odbioru pani 'lepsza'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones