PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6699}

Karmazynowy przypływ

Crimson Tide
7,5 54 987
ocen
7,5 10 1 54987
7,1 11
ocen krytyków
Karmazynowy przypływ
powrót do forum filmu Karmazynowy przypływ

radio?? wtf

ocenił(a) film na 8

to takie sprawy i to takiej wagi potwierdza się przez radio? to przygnębiające, dziw, że w
ogóle jeszcze żyjemy

kevin_moore

A co kurier DHL miał im rozkazy podesłać ;)

ocenił(a) film na 8
polukr

nie wiem no a satelity? telefony satelitarne które nie beda miały takich problemów?? albo cokolwiek innego co się tak łatwo nie psuje...

kevin_moore

Jakbyś nie zauważył to akcja dzieje się pod wodą ;) A tam takie cuda jak telefony satelitarne nie działają., Chociaż okręt takowe środki łączność posiada ale używa ich w wynurzeniu , z głębokości peryskopowej abo poprzez boje. Z zanurzonym okrętem można się skontaktować przy pomocy urządzeń radiowych pracujących na niskich i skrajnie niskich częstotliwościach VLF ; ELF . ELF przekazuje jedna literę od 15 do 30 sekund na VLF może działać dalekopis.

ocenił(a) film na 8
polukr

oj tam... wątpliwości laika, nie znam się, dziwi mnie tylko że zostało jedynie radio przecież na takie sprzety wydaje się miliardy dolarów gdybym ja na coś tyle wydał opłaciłbym też sztab ludzi od przewidywania wszelkich możliwych sytuacji kryzysowych

kevin_moore

Tego typu instalacje są z reguły dublowane. Tutaj nieco podkoloryzowano aby było bardziej dramatycznie :)

Jeszcze się taki nie narodził co by wszytko przewidział ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones