PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6699}

Karmazynowy przypływ

Crimson Tide
7,5 54 897
ocen
7,5 10 1 54897
7,1 11
ocen krytyków
Karmazynowy przypływ
powrót do forum filmu Karmazynowy przypływ

POJEDYNEK

użytkownik usunięty

Denzela i Hackmana na aktorstwo to mistrzostwo swiata, obaj pokazują w tym filmie ze są niewiarygodni, do tego swietna akcja, super muzyka, emocje od początku do końca po prostu kapitalny film.

ocenił(a) film na 7

Muzyka nieco zbyt patetyczna.

użytkownik usunięty
Mallor

Dla mnie w sam raz

ocenił(a) film na 10

do tej pory cieżko mi zdecydować po której stnął bym stronie...

użytkownik usunięty
JohnHenry

Dokładnie, niezła zagwozdka ? znalesc się w takiej sytuacji sytuacja nie do pozazdroszczenia

ocenił(a) film na 8
JohnHenry

Zdecydowanie po stronie Denzela bo miałbym jeszcze nadzieje, że po wypłynięciu świat będzie nadawać się do życia :). Przecież jakby Hackman odpalił te ponad 20 pocisków to Rosjanie z automatu odpalają swoje w USA. Tak przecież są zaprogramowane systemy wczesnego ostrzegania czy jak to tam się nazywa. Jeżeli Rosja lub USA odpalą rakiety (Minuteman i Satan) to po przelocie połowy dystansu druga strona odpala swoje czyli mamy koniec świata.
Stawiam, że USA i ROSJA mają spokojnie po 1000 pocisków w siebie wycelowanych, a podobno ok 200 wystarczy żeby doprowadzić do zimy nuklearnej.

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Końca świata by nie było.

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

USA ma ponoć 3000 głowic nuklearnych...

ocenił(a) film na 6
Mallor

Do takiego filmu jak najbardziej.

ocenił(a) film na 8

Te dwie postacie budują cały film. Elektryzująco zagrali, od razu widać, że to profesjonaliści. Gdy do tego dołożyć sprawną reżyserię, świetny soundtrack i mamy genialne dzieło (pomimo sporej schematyczności i wielu niedociągnięć) Tak czy siak - podobał mi się !

użytkownik usunięty
OmniModo

Tak świetny film !!!

Świetny duet napędził ten film do granic maksa, oczywiście nie było efektów w stylu wybuchu nuklearnego ;) ale obaj panowie godnie to zastąpili. Film za każdym razem gdy puszcza TV4 lub Polsat trzeba obejrzeć!

użytkownik usunięty
elmo81

To prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones