PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6699}

Karmazynowy przypływ

Crimson Tide
7,5 54 934
oceny
7,5 10 1 54934
7,1 11
ocen krytyków
Karmazynowy przypływ
powrót do forum filmu Karmazynowy przypływ

Puszczają stare filmy sprzed 20 lat Nie żebym miał coś przeciwko, bo wolę starsze filmy z lat 70., 80. i 90. od tych współczesnych, ale dziwi mnie to, że filmy które wiele razy leciały już w TVP albo na Polsacie, teraz puszcza TVN Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby kiedyś już były emitowane przez tę stację Ale wydaje mi się, że wcześniej TVN ich nie dawał Mam tu na myśli m in Poszukiwacze zaginionej Arki, Oczy węża, Nietykalni, Ronin, Karmazynowy przypływ i Bez twarzy ,które ma wkrótce być na TVN Stąd moje pytanie Czy te filmy były już kiedyś w TVN? Bo jeśli nie, to trochę dziwne, że taka bogata stacja zamiast puszczać nowości, kupuje filmy które już były po sto razy puszczane na innych kanałach

snake_plissken84

Stacja, która jest bogata woli puścić 10 razy w roku Shreka i Harrego Pottera, bo to ich taniej wynosi, a zawsze znajdzie się część ludzi, która po raz n-ty zobaczy film, bo nic innego nie będzie w tv. TELEWIZJA JEST PO TO ŻEBY ZARABIAĆ PIENIĄDZE DLA WŁAŚCICIELI. A nas mają gdzieś. Analogicznie: Sami swoi, ,Janosik, Stawka większa niż życie, Zmiennicy, te tytuły puszczane są przez cały rok na zmianę w TVP 1 i 2.

ocenił(a) film na 10
Luukasz

No tak, ale Harry Potter i Shrek to filmy które miały premierę w TVN i stacja puszcza je od początku, a te które wymieniłem są już stare i przedtem leciały na innych stacjach. Tak więc trochę nie o to mi chodziło.

snake_plissken84

Rozumiem. Może nie mają licencji na te filmy i mają widzów gdzieś i nie zamierzają kupować starych dobrych filmów...

ocenił(a) film na 8
snake_plissken84

Dla mnie TVN to stacja na której ciągle puszczają transformerów. Co roku powtarzają w kółko wszystkie epizody. Kiedy akurat mam masochistyczne skłonności to nawet oglądam. Teraz gdy ktoś rzuca hasło "TVN" to od razu myślę -"TRANSFORMERS!"

ocenił(a) film na 10
Lucas207

Ee tam nie jest tak źle, na pewno dla mnie lepsza stacja od Polsatu.

snake_plissken84

to ciekawe masz spostrzeżenia, bo ja jak myślę o TVNie to widzę same gówniane paradokumentalne seriale dla umysłowych miernot i odmóżdżające programy telewizyjne, w których występuje w kółko to samo kółeczko wzajemnej adoracji... a jak już od biedy wstawią jakiś film, to zazwyczaj ntą część Pottera, Transformersów, czy inne X-meny... sama TV nie posiadam, ale jak już się wybiorę do rodziców, to przeglądam kanały typu Paramount Channel, CBS Europa, TNT, Ale kino, bo tam prędzej znajdę coś wartościowego niż na typowo komercyjnych stacjach (jedyny minus to reklamy, ale takie są uroki telewizji)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones