PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643366}

Kapitan Phillips

Captain Phillips
7,7 217 621
ocen
7,7 10 1 217621
7,4 34
oceny krytyków
Kapitan Phillips
powrót do forum filmu Kapitan Phillips

Czy gdyby rolę główną grał Seagal lub Stalone to czy ten film wciąż byłby tak wysoko w rankingu top filmów na fb?

ocenił(a) film na 8
wendy_time

Czy dwaj wymienieni potrafiliby tak zagrać scenę obdukcji lekarskiej pod koniec filmu, jak to zrobił Thomas Hanks?
Jeśli chodzi o Sylwestra Stallone, to nie wiem.
Steven Seagal raczej by sobie nie poradził.

ocenił(a) film na 7
Beel

jak dla mnie to ta scena byla taka srednia wlasnie, moze i dobrze odegrana ale nie rozumiem tej "nagłej" przemiany psychiki pana kapitana. Chłop był opanowany przez wiekszosc filmu, aby "NAGLE" sie psychicznie zalamac.

ocenił(a) film na 7
69guziec

No właśnie that's the point. Ludzie mają granicę wytrzymałości. Nie mówiąc już o tym, że opanowanie było "spięciem" wszystkiego w organizmie, aby przetrwać. To był jedyny cel. Kiedy bezpośrednie niebezpieczeństwo zniknęło, organizm "puścił". Dla mnie byłoby super dziwne, gdyby był opanowany w tej scenie.

ocenił(a) film na 7
kykuki

Nie dziwi mnie że tracił rozum, tylko chodzi o to, że tak nagle, nic na to nie wskazywało, nie było tego etapu, gdzie to w nim rosło, po prostu nagle z dupy wybuchło, co dla mnie było mało naturalne

ocenił(a) film na 7
69guziec

Rozumiem. To już by się musiał dokładniej wypowiedzieć ktoś z dużo większą znajomością psychologii. Ja osobiście widziałam na żywo przejścia ze stanu spokoju do wybuchu w sekundę, więc pewnie też przez to inaczej odebrałam i widząc go w jakim był szoku po uratowaniu od razu miałam myśl "oho, ciekawe czy zaraz wybuchnie". Fajnie tak poanalizować odbiór filmu poprzez własne doświadczenia. Dzięki za odpowiedź!

ocenił(a) film na 4
wendy_time

Nawet do głowy mi nie przyszło, że ten film jest tak wysoko w rankingu. Możliwe, że gdyby grał tam Seagal, film nie znalazłby sie nawet w grupie filmów z ocenami powyżej 6. Sam dałbym wtedy 2 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones