PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 302
oceny
7,3 10 1 191302
7,1 33
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Czy tylko mnie

użytkownik usunięty

tak bardzo zaciekawił ten wątek "przyjaźni" Kapitana z Wdówką? ;))
Może jestem dziwna, ale widać, że to jest coś więcej niż koleżeństwo.
Co wy o tym myślicie? ^^

Czarna wdowa zawsze była odważna w kontaktach z facetami :) dla mnie mogą być nawet parą :)

użytkownik usunięty
wort801

Dlatego tak rozpaczam. ;c Chciałabym bay byli razem..
No, ale cóż! Pewnie w drugiej części Kapitan spotka się z "pielęgniarką". ;)
Szkoda. :(

Jeszcze będą razem :)

użytkownik usunięty
wort801

Tak sądzisz? ;D

No tak :)

użytkownik usunięty
wort801

Trzymam za słowo! :D

ocenił(a) film na 8

Nie będą razem bo Natasha będzie z Hawkeyem :)

ocenił(a) film na 9
Karlaaajn

Jak już coś to będzie z Winter Soldierem którego jest żoną.

ocenił(a) film na 8
Bartonson12

Co nie wyklucza związku z CAPem. W końcu WS zastąpił CAPa ;p

ocenił(a) film na 9
Dealric

Najpierw przez paringi skończyłem czytać Naruto, a teraz skończe oglądąć filmy kinowe. Jeśli tak bardzo chcecie oglądać romanse to idźcie na filmy romantyczne.

ocenił(a) film na 8
Bartonson12

Chyba nie zrozumiałeś mojego postu ;]

ocenił(a) film na 9
Dealric

Zrozumiałem. Swoje zdanie napisałem ogólnikowo.

Bartonson12

^totalnie to

użytkownik usunięty
Bartonson12

Co???!! Żoną? Chyba dziewczyną i to do czasu..

ocenił(a) film na 9

Szczerze? Pewnie masz rację. Marvela czytam bardzo rzadko, a jak już się to zdarzy, to są to albo X-Meni, albo coś związanego z kosmosem. Znacznie bardziej wolę DC Comics.

użytkownik usunięty
Bartonson12

Spk :) Nigdy jakoś bardzo nie interesowały losy Kapitana Ameryki, Czarnej Wdowy i Zimowego Żołnierza, ale ostatnio dużo czasu spędzam czytając te komiksy. Szczególnie lubię postać i historię Bucky'ego, świetny

Nie ale my możemy być razem xd

użytkownik usunięty
wort801

racja wort !!! wybacz że odpowiadam na stary post, ale twoje posty są ciekawe, dzięki tobie nie boję się tak o ten romans z Hulkiem :) Black Widow mnie nie zawiedzie

ocenił(a) film na 10

w filmie animowanym ostateczni mściciele czuć było chyba bardziej ( scena z połamanym kapitanem przez hulka)

ocenił(a) film na 10

dokladnie.. czarna wdowa zawsze byla odwazna w kontaktach z facetami.. w iron man 2 gdy stark zapytal wdowke oto jak by spedzial swoje ostatnie urodziny to praktyczniee zaproponowala mu sex..

użytkownik usunięty
mast3r97

Powiedziała: "Spędziłabym je tak jak chce, z kim chce." + jej zniewalający wzrok..
to mówi za siebie. ^^

Jak dla mnie to między nimi była tylko czysta przyjaźń i to mi się właśnie podobało. W komiksach Natasha miała romans z Bucky'm.

ocenił(a) film na 7
Progresywna

Ona miała dużo romansów.. ostatecznie jednak miała syna z Kapitanem.

też mnie to zastanawia, chociaż byłam pewna, że ona kręciła z Burtonem. ale kto ją tam wie :P

ocenił(a) film na 10

Ale to nie jest "przyjaźń" tylko po prostu przyjaźń. Z resztą było to widać, bo ona z kilka razy próbowała go wyswatać a on interesował się tylko swoją sąsiadką plus wspominał Peggy. Plus w filmie ona nosiła łańcuszek ze strzałą a to jest taki mały znak, że nadal jest z Hawkeyem. A to, że się zachowuje odważnie w stosunku do facetów to taki jej po prostu charakter, bo była taka w komiksach to tego nie zmieniali. Plus masz tu zdjęcie z tym łańcuszkiem http://stat.ameba.jp/user_images/20140412/09/hana-blog2008/64/6e/j/o050004131290 5951910.jpg

ocenił(a) film na 10
chowder

Kurde trzy razy napisałem "plus" sory xd

chowder

ROMANOGERS.
Marvel sam wymyślił chyba przecież Jamesa Rodgersa! :3
Syna Natashy i Steve'a. Jestem zza! Oni będą parą, mam taką nadzieję. ^^

ocenił(a) film na 8
TheAyameChan

Tia... w uniwersum stworzonym wyłącznie na potrzeby nowego serialu animowanego.

ocenił(a) film na 8
TheAyameChan

Jak dla mnie to Sharon Carter będzie kobietą Rogersa.

ocenił(a) film na 9

kapitan ameryka wieczny prawiczek od zawsze na zawsze

Może i tak jest. Ale ja wolę, żeby zostali przyjaciółmi. Dlaczego? Praktycznie, każde filmy 21 wieku opierają się na romansach, związkąch itp.
Fakt, bardzo miło byłoby, zobaczyć że Natasha jest zakochana. I to w dodatku, kimś takim jak Mr. Rogers. Szczerze? To jakbym miała wybierać, między Cap'em, a między Hawkeye'em, to wybrałabym Steve'a.
Na pierwszy rzut oka, widać że między Natashą a Steve'em jest coś więcej niż koleżeństwo. Ale co? Wydaje mi się, że tu chodzi tylko i wyłącznie partnerstwo. Steve i Natasha są zgraną parą, mam oczywiście mam myśli misje. W ich prywatnym życiu, wątpie żeby coś zaiskrzyło pomiędzy nimi. Czasami nawet widać to że Steve ma dosyć Natashy, ale jest gotowy się za nią poświęcić.
Widać również , że Steve ciągle myśli o Peggy. Na dodatek jeszcze ta Sharon .. nienawidzę jej.
Natashy zależy na Steve'ie ale ona chce jego szczęścia. Może po prostu się jej wydaje, że z nią nie będzie szczęśliwy, tylko z jakąś inną. Czasami nawet wydaje mi się że Natashę coś ciągnie do Hawkeye'a ale to inna bajka xd

ocenił(a) film na 9
CzarnaWdowa666

E, nie ma obawy, żeby Steve i Wdowa coś ten teges ze sobą - widać, że ona po prostu się o niego martwi i chciałaby, żeby trochę skorzystał z życia (chociaż to określenie nie jest tu najszczęśliwsze). Chemia między nią a Hawkeye jest znacznie lepsza, ale i tak nie wierzę w jakiekolwiek związki między superbohaterami - to się raczej nie zdarza ;) Dlatego sądzę, że Steve i Natasha będą mogli o sobie nawzajem co najwyżej marzyć ;)

ocenił(a) film na 10

Hej, zapomnieliście już o Avengersach? Przecież tam Clint i Natasha ewidentnie mieli się ku sobie. Co prawda w rozmowie z Lokim Natasha zaprzeczyła, że to miłość, ale ja tam swoje wiem xd. Z tym że wolałabym, żeby w kolejnych filmach ich związek nie był oczywisty, raczej żeby tak krążyli wokół siebie, że niby coś, ale jednak nie do końca... wiecie o co chodzi ;D.

A co do relacji Natashy i Steve'a to mam wrażenie, że to był taki celowy zabieg Marvela, żeby nam trochę namieszać w głowach, ale nie sądzę żeby coś z tego miało być.

ocenił(a) film na 7

Jak powiedziało kilka osób, ona już taka jest :) Ale gdzieś czytałam, że w Avengersach Banner ma mieć do niej jakąś słabość.. Zobaczymy za niedługo :)

użytkownik usunięty

podobał mi się ten watek :)

ocenił(a) film na 10

Gdybym miała taką koleżankę też bym chciał więcej :)

ocenił(a) film na 8

Wdowka kreci najpierw z Tonym , gdzies tam z Hawkiem teraz z Capem a w Avengers 2 bedzie krecic z Bannerem.
W Infinity war pewnie zostanie juz jej tylko Thor albo Fury ;)

ocenił(a) film na 4

never gonna happen.

Po pierwsze primo, superbohaterowie nie wchodzą w związki. Po drugie primo ludzie nie wiedzieć czemu wolą stan pełnego niedomówień zawieszenia niż wprost powiedziane, że chodzą ze sobą do łóżka I takie tam. Dlatego np. Mulder nigdy nie dmuchnął Scully, Dr Who żadnej z lasek z którą skakał w czasie i przestrzeni, a w primeval nerd paleontologii tej blond-krótko obciętej dziuni.

Takie coś się po prostu lepiej sprzedaje. Choćby patrząc po komiksach, gdzie jedynym typem w stałym związku z marvela jaki mi przychodzi na myśl jest spiderman, a w dc superman. A to raczej wyjątki potwierdzające regułę biorąc pod uwagę całą w pytę mega dużą liczbę zjebów, która lata w tych uniwersach.

użytkownik usunięty

nie tylko :) a wątek ten ma być kontynuowany w IW

ocenił(a) film na 8

Już bardziej wolałabym, żeby Cap był z Bucky'm, niż z Natashą. Jakoś mi oni do siebie nie pasują. Przyjaciele? Jak najbardziej. Ale nie kochankowie.

Noo nawet powinni pociągnąć kolejną część "Miłość Kapitana Ameryki i Wdówki" jak już ciągnąć Marvela jak gje za morze to po całości...

SPOILERY SPOILERY SPOILERY ;)
Też bardzo liczyłam na rozwinięcie ich wątku, ale się trochę przeliczyłam... W EndGame ewidentnie czują do siebie miętę, nawet ten dialog z "kolego "koleżanko", ale zamiast działać cały czas się do siebie czają. już nawet mówię w myśli no chłopie masz przecież jaja, pocałuj ją w końcu, przytul... Przed premierą filmu liczyłam nawet na ostry sex Steva z Natashą, ale to już tylko moje sprośne fantazje ;) Potem pojawia się Hawkaye i wszystko się troszkę psuje, wraca chemia Natashy do Clinta. On przynajmniej za rękę złapie a nie się czai jak Cap. Ale to może tylko ja snuję takie szalone opinie ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones