PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1117}
7,8 38 731
ocen
7,8 10 1 38731
8,3 27
ocen krytyków
Kanał
powrót do forum filmu Kanał

Co ze Stokrotką?

ocenił(a) film na 9

Nie pamiętam co się stało ze Stokrotką i Jackiem. Wydaje mi się, że ostatni raz są pokazani jak tułają się w kanale, wcześniej mija ich muzyk.
Jak to było z nimi, pamięta ktoś?
W każdym razie i tak na początku narrator wspomina, że wszyscy zginą następnego dnia, ale mowa tam była o kompanii przygotowującej się do obrony w ruinach Mokotowa. Jacek tam był w tedy, ale Stokrotka nie...

P. S.
Najlepsza chyba scena z kratą. Światło, trawa, Wisła. A po drugiej stronie Wisły, na Pradze Armia Czerwona. Nieźle, że cenzurę przeszło.

ocenił(a) film na 8
sten44

Ostatni raz są pokazani, gdy doszli do wyjścia z kanału, które było okratowane.

ocenił(a) film na 9
Naley

Myślę, że się mylisz. Po tej scenie dalej szli kanałem, chyba po prostu reżyser nie mówi nam jak się kończy ich historia(?). O ile widzimy, że inni giną, śmierci tej dwójki chyba nie było. No ale dokładnie nie pamiętam ;>

ocenił(a) film na 10
sten44

No co ty stary. Jacek był już tak wyczerpany, że nieprzytomny leżał na jej rękach i na pewno już nie miałby siły wstać. A Stokrotka także wycieńczona, nawet jeśli nawet dała by radę iść, nie zostawiłaby ukochanego. Smierci tej dwójki możemy się domyślać, lecz z pewnością jest faktem.

ocenił(a) film na 9
Grifter

Nono, mówię przecie ;>
Mam na myśli, że śmierci nie było pokazanej i że się możemy domyślać, bo faktem właśnie wyjątkowo nie jest..

ocenił(a) film na 8
sten44

Zgadza się - śmierć nie była ukazana, ale widać było, że nie dadzą rady dalej iść (szczególnie Jacek)

ocenił(a) film na 10
sten44

Pocałujcie mnie w dupę i takie tam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones