PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487211}

Kac Vegas

The Hangover
7,3 728 590
ocen
7,3 10 1 728590
6,4 37
ocen krytyków
Kac Vegas
powrót do forum filmu Kac Vegas

Nie wiem dlaczego amerykanie tak lubia sie smiac z oblesnych rzeczy, polacy zresztą też jak sie okazuje. Rzyganie, sranie, puszczanie bakow, walenie konia itd. Co w tym jest smiesznego? Dla mnie to humor podworkowy, wrecz zenujacy. Ten film na takim humorze jedzie... Jak dla mnie strata czasu. Nie polecam.

Cudna_Malin_Akerman

Zgadzam sie w 100 % :D

Boska_Grecia_Colmenares

W takim wypadku nalezy wyciągnąć kij z dupy

ocenił(a) film na 3
Letmebelikeyou

Kij w dupie właśnie mają sympatycy takich filmów. Dlatego chyba się z nimi identyfikują.

Cudna_Malin_Akerman

Z tych wszystkich rzeczy które wymieniłas to tylko rzyganie było :) pozatym zgadzam się z przedmówcą, warto żebyś wyciągnęła kija z dupy. Ponadto amerykańska komedia gdzie tytuł zaczyna się na Kac to czego spodziewalas się w filmie. Już samo to słowo daje do myślenia, ale mimo wszystko ja się zajebiscie bawiłem na tym filmie :)

glazur

Ale akurat tytuł zacznający się na Kac dał Polski dystrybutor.

ocenił(a) film na 7
dagon1911

Hangover to po angielsku kac, więc tytuł jest dobrze przetłumaczony, z sensem. Samo "Kac" byłoby nieco dziwnie.

ocenił(a) film na 6
dagon1911

Zwróć honor.

ocenił(a) film na 8
Cudna_Malin_Akerman

A z czego ty lubisz się pośmiać? Pytam całkiem serio.

Cudna_Malin_Akerman

i co, dowartościowałaś się?

ocenił(a) film na 4
Cudna_Malin_Akerman

też nie rozumiem. Ani to mądre ani śmieszne. Obleśne i nie rozumiem dlaczego ma taką ocenę

ocenił(a) film na 3
Cudna_Malin_Akerman

Jeśli kogoś to śmieszy to musi mieć poniżej 60 iq, bez kitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones