PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323353}

Każdy chce być Włochem

Everybody Wants to Be Italian
5,6 4 023
oceny
5,6 10 1 4023
Każdy chce być Włochem
powrót do forum filmu Każdy chce być Włochem

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Pośmiałam się. Moim zdaniem to zabawny, momentami śmieszny film o perypetiach pogubionego faceta :)
Dobry na odmóżdżenie :)))))

ocenił(a) film na 7
peza_92

Ten film wcale nie jest taki płytki, żeby można się było przy nim odmóżdżać. Widziałam go już po raz drugi, za drugim podobał mi się jeszcze bardziej.

ocenił(a) film na 7
Kingu

Chyba się nie zrozumieliśmy się: nie powiedziałam, że jest płytki ... Chodziło mi o to, że pozostawia w człowieku taki wewnętrzny uśmiech, ale nie myśli się o nim jeszcze przez kilka dni po jego obejrzeniu.

ocenił(a) film na 7
peza_92

Owszem, nie powiedziałaś, że jest płytki, ale "dobry na odmóżdżenie", to na pewno nie synonim ambitnego, wymagającego przemyśleń filmu. Nie twierdzę znowu, że "Każdy chce..." taki jest, to komedia, lekka i przyjemna, ale dla relaksu jeśli już. A odmóżdżające to chyba raczej hmm... teletubisie?

ocenił(a) film na 7
Kingu

Dla mnie 'odmóżdżenie' to komedie romantyczne, w których nie trzeba ze skupieniem śledzić akcji, a na końcu po prostu wiadomo, że będzie happy end ;)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
peza_92

Kwestia rozumowania pojęcia "odmóżdżenie". Dla mnie to bajki, albo komedie z panem Sandlerem w stylu "Duże dzieci" itp. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
Kingu

Zanim całkowicie skreślisz pana Sandlera obejrzyj: ZABIĆ WSPOMNIENIA-w tym filmie podobał mi się bardzo ;)

ocenił(a) film na 6
peza_92

Śmieszny, zabawne teksty. Komedia dla kobiet i mężczyzn ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones