PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31831}

K-PAX

7,6 329 132
oceny
7,6 10 1 329132
7,3 23
oceny krytyków
K PAX
powrót do forum filmu K-PAX

bo znalazlem tylko jeden tytuł
"kontakt"

ocenił(a) film na 9
tonik26

z racji podobieństwa wspomnę o "Dniu w którym zatrzymała się Ziemia", ale jest nieporównywalnie gorszy :D, sam z chęcią dowiedziałbym się o czymś ciekawym w klimacie K-PAX, piszcie

ocenił(a) film na 10
QKukier

Polecam taki jeden aczkolwiek troszkę Disney'owski, film nazywa się "Lot Nawigatora", bardzo sympatyczny film polecam gorąco :)

Podobnego filmu do K-PAX nie ma, niestety :(
Jeśli czujesz niedosyt sięgnij po książki: "K-PAX", "Na promieniu światła" oraz "Światy Prota", ja osobiście jestem przy IV i ostatniej części "Kolejny gość z konstelacji Lyra".
Bardzo przyjemnie się czyta przy akompaniamencie Edwarda Sheamura, geniusza który swój geniusz ukazał tworząc ścieżkę dźwiękową do tego pięknego filmu :)

ocenił(a) film na 9
falkuu

Jeśli chodzi o książki to mam już kilka stosów które na mnie czekają :D, postaram się zobaczyć ten "Lot...", dzięki

ocenił(a) film na 10
QKukier

http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdny+przybysz-1984-4836

Gwiezdnego przybysza nie widziałem jeszcze niestety, w roli głównej Jeff Bridges dla odmiany (tak tak jest kosmitą), a film jest Carpentera :))
Muszę go jak najszybciej zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
QKukier

mam nadzieje, że nie mówisz o wersji z 51r; bo jest godna polecenia, a "shitowy" jest remake z XXIw?

ocenił(a) film na 9
przemyslav07

dokładnie

ocenił(a) film na 7
tonik26

Man from Earth, The

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones