PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=403524}
7,3 63 992
oceny
7,3 10 1 63992
5,9 11
ocen krytyków
Jutro idziemy do kina
powrót do forum filmu Jutro idziemy do kina

ZDECYDOWANIE NAJNUDNIEJSZY FILM WOJENNY JAKI OBEJŻAŁEM ( A WIDZIAŁEM ICH
SPORO) FILM BARDZIEJ ROMANTYCZNY NISZ WOJENNY . OBEJŻAŁEM DO KONCA BO
MYSLAŁEM ZE NA KONIEC JAKAS AKCJA SIE POJAWI A TU TYLKO POCZTEK NALOTU NA
WARSZAWE I 2 LUDZI NA CHODNIKU :-) KIEPSKI STYL REŻYSERA WIDAC WTYM FILMIE
OD SAMEGO POCZĄTKU, FILM MAXYMALNIE DA SIE OBEJZYC RAZ BO CZŁOWIEK MA
NADZIEJE ZE COS SIE ROZKRECI , FAJNA GRA AKTORÓW I TYLKO TYLE . WSUMIE TO
FILM TYLKO DLA KOBIET .DAŁEM 3 /10

ocenił(a) film na 8
driver22221

1/10 (1 za chęć pisania pisania po polsku),nie czujesz tematu,gówno obchodzą cię uczucia z nim związane,ogólnie gówno czujesz w filmie,więc po co pchasz się na kommenty

ocenił(a) film na 7
driver22221

Driver masz słownik w domu, bo błędów nawet nie chce się liczyć?

ocenił(a) film na 8
driver22221

"film tylko dla kobiet" o matko... gratuluję aż tak ograniczonej wizji świata... niektóre kobiety kochają krwawe jatki, a niektórzy faceci płaczą na filmach o miłości i wcale nie umniejsza to ich przynależności do swojej płci.... To, że jestem kobietą nie znaczy, że uwielbiam oglądać komedie romantyczne, a całymi dniami nie robię nic poza zakupami i malowaniem paznokci u stóp...
Natomiast jeśli chodzi o film.... wydawało mi się, że to oczywiste, że to nie jest "typowy" film wojenny. Wojna, a raczej jej preludium, jest tłem dla opowieści o kilku młodych ludziach, którym przyszło żyć w takich, a nie innych czasach. Tego nie da się porównywać z typowymi filmami wojennymi, bo jest to zupełnie pozbawione sensu....

Aggs

FILM TEN OCENIAM NA 2/10 NIEMOGE NAPISAC DOBRA POLSKA PRODUKCJA TYLKO KOLEJNY JAKICH SETKI POLSKI FILM , POZATYM WIECEJ W FILMIE CHLEJĄ ALKOHOL NISZ WALCZĄ , CI SAMI AKTOZY WYJECI Z CZASU HONORU PRZYPRAWIAJĄ O PUSZCZENIE PAWIA , SZKODA ZE IMIONA IM ZMIENILI TAK TO BY BYŁO JESZCZE BARDZIEJ SUPERr , FILM BARDZIEJ MELODRAMAT NISZ WOJENNY GDYBY NIE TEN ALKOHOL CO SIE LEJE JAK NA MELINIE, TO TYLE .O TYM FILMIE PO OBEJŻENIU NIKT NIEBEDZIE PAMIETAŁ A WONTPIE ABY KTOS DO NIEGO WRUCIŁ .

driver22221

Trochę mi ciebie szkoda.

Lecho1523

OGARNIJ SIEE PLISS

driver22221

Szkoda mi ciebie, serio.

Lecho1523

NUDNY
-KIEPSKI
-WIEJSKI
-ZABORCZY
-ZAKOMPLEXIONY
-NIEWCIĄGAJĄCY
-USYPIAJĄCY
-W ULGARNY
-HAMSKI
-WIEJSKI
-ORDYNANARNY
-ANALNY
-ALKOHOLOWO-PATALOGICZNY
-CIEŻKO STRAWNY - W CZASIE FILMU LUB PO IDZIE PUSCIC PAWIA.
-STARODAWNY
-PRZESZŁY
-OBUŻAJĄCY
-SMIESZNY
-TRAGICZNY
-ZMECHAŻONY
-FILMI DŁO
-KOLEJNE POLSKIA SZARA NUDNA PRODUKCJA (LEPIEJ TEN FILM POCIĄC I ZROBIC SERIAL ROMANTYCZNY)
-NIEMIŁY
-DZIWNY
-NIESMACZNY
-NIENAMIEJSCU
-ZAWISTNY
-ZAKUTAFOWIONY-BRZYDKI
-PRZEREKLAMOWANY
-ZEPSUTY
-GRZESZNY
-NIEMIASTOWY
-SMIERDZĄCY
-DZWNIE DZIWNY
-ZEPSUTY
-NIEMIŁY
-OHYDNY
-NIEPRZYSTOJNY
-OBRZYDLIWY
-ZATŁUSZCZONY
-NIES MACZNY
-ZLE ZROBIONY
-WYSZŁEM Z KINA :-)


- ITD DALEJ . ZUPEŁNIE PRZEZ TEN FILM STRACIŁEM CZAS .

driver22221

po co traciłeś cenny czas?, telewizor można wyłączyć- nie zauważyłeś?w tym czasie mógłbys stworzyć jakieś arcydzieło- co za strata dla ludzkości...

driver22221

driver kup sobie słownik ortograficzny i naucz się pisać po polsku,a narazie zastanów się czy masz coś mądrego do powiedzenia zanim napiszesz

rybitwa11

NIEPISZ TAKICH GŁÓPOT BO KTOS PRZECZYTA I SIE BEDZIE SMIAŁ ,PRZYDAŁO BY SIE OGARNĄC I TO ODRAZU I KONKRETNIE

ocenił(a) film na 10
driver22221

Pewnie oczekiwałeś że w filmie będą wielkie akcje wojenne, bitwy i przekręty. Przykro mi że się zawiodłeś. Ale masz rację. Film jest bardziej romantyczny niż wojenny. Ale to jest cały jego urok. Ukazuje miłość w czasach przedwojennych, marzenia młodych ludzi, chęć zabawy. Niestety pokazuje też jak wybuch wojny niszczy życie bohaterów. Nie wiem czy tak jest ale do tego filmu chyba będziesz musiał dojrzeć. Zdecydowanie polecam. Znakomita polska produkcja.

Tuber

JAK TAKA ZNAKOMITA PRODUKCJA TO DLACZEGO TAKA KICHA ,

driver22221

NUDNY
-KIEPSKI
-WIEJSKI
-ZABORCZY
-ZAKOMPLEXIONY
-NIEWCIĄGAJĄCY
-USYPIAJĄCY
-W ULGARNY
-HAMSKI
-WIEJSKI
-ORDYNANARNY
-ANALNY
-ALKOHOLOWO-PATALOGICZNY
-CIEŻKO STRAWNY - W CZASIE FILMU LUB PO IDZIE PUSCIC PAWIA.
-STARODAWNY
-PRZESZŁY
-OBUŻAJĄCY
-SMIESZNY
-TRAGICZNY
-ZMECHAŻONY
-FILMI DŁO
-KOLEJNE POLSKIA SZARA NUDNA PRODUKCJA (LEPIEJ TEN FILM POCIĄC I ZROBIC SERIAL ROMANTYCZNY)
-NIEMIŁY
-DZIWNY
-NIESMACZNY
-NIENAMIEJSCU
-ZAWISTNY
-ZAKUTAFOWIONY-BRZYDKI
-PRZEREKLAMOWANY
-ZEPSUTY
-GRZESZNY
-NIEMIASTOWY
-SMIERDZĄCY
-DZWNIE DZIWNY
-ZEPSUTY
-NIEMIŁY
-OHYDNY
-NIEPRZYSTOJNY
-OBRZYDLIWY
-ZATŁUSZCZONY
-NIES MACZNY
-ZLE ZROBIONY
-WYSZŁEM Z KINA :-)


- ITD DALEJ . ZUPEŁNIE PRZEZ TEN FILM STRACIŁEM CZAS .

driver22221

chyba mówsisz o sobie a nie o filmie, samokrytyka godna podziwu- rzeczywiście jestes beznadziejny.

rybitwa11

rzeeczywiscie zciebie polak

driver22221

na twoje wypociny szkoda czasu, gdyby głupota mogła latać....

driver22221

ale widać że bardzo lubisz tracić czas,bo trzeba go posiadać zeby wypisac tyle przymiotników

driver22221

dla tego kicha co sam kicha

rybitwa11

ALE POLAK

driver22221

Polak-Natan Cymertoft

driver22221

Otoz to., NNNNNNNNNNNNNUUUUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA,
w obsadzie aktorzy, ktorzy mają parcie na szkło, brakowało tylko Adamczyka, Kota i Karolaka.
Według klasyfikacji na filmwebie,przyznaje 1/10 czyli nieporozumienie.

ocenił(a) film na 9
driver22221

nie karmić troli

ocenił(a) film na 8
driver22221

Panie, Caps Lock się panu zaciął. Do tego radzę panu zakupić słownik ortograficzny i wespół z nim pisać posty bo pierwszoklasista lepiej pisze.

ocenił(a) film na 8
Walka_dalej_trwa

To zwykłe "Trololololo".

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Wiem. Chce go tylko uświadomić jakiego debila z siebie robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones