PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718552}

Joy

6,4 77 700
ocen
6,4 10 1 77700
5,3 33
oceny krytyków
Joy
powrót do forum filmu Joy

Tragedia.

ocenił(a) film na 3

Strasznie słaby film, bezsensowne i niepotrzebne sceny. Gra aktorska strasznie nie równa, od świetnych, wręcz teatralnych scen wspólnych narad po całkowicie bezsensowne sceny chodzenia w kółko zdenerwowanej JLaw. Wszystko czarno-białe, cała historia spłycona do granic możliwości, reżyser chyba nie bardzo wiedział co chce w filmie przekazać i pokazać. Całość ratuje jedynie świetna Roselini, bo nawet DeNiro się nie popisał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
deefunk

ha ha ha ha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

No brawo klaudunia killafornia, wymyśl w końcu jakiś nowy tekst, te stare są żałosne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
red_zer0

Ja już dawno nauczyłem się jednej rzeczy czytając opinie na temat filmu , jeśli opinie są miałkie bez wyrazu i nie zawierają emocji to taki film raczej bywa nudny lub przeciętny za to tylko dobre i ciekawe filmy budzą tyle skrajnych emocji w komentarzAch tak jak w powyższym filmie wiec obejrzałem "Joy" i nie żałuje świetne jak na amerykanskie kino gra aktorska na niezłym poziomie świetna muzyka a co do samej historii to cóż chyba żaden scenarzysta nie da rady napisać lepszego scebariusza niż pisze życie :) także dzięki waszym skrajnym kłótniom i emocjom poznałem świetny film który oglądałem już. 3 razy dziękuje :)))

red_zer0

Zgadza się słaby...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones