PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347968}

Devil's Child

Joshua
5,8 4 433
oceny
5,8 10 1 4433
Joshua
powrót do forum filmu Joshua

SPOILER
-----------------------------
Nie oglądałeś - nie czytaj !!!
-----------------------------

Myślę, że wszystko wiąże się z tematem kazirodztwa. Matka najlepiej czuje się w towarzystwie brata, a synek dąży do pozostania z wujkiem, co kwituje w ostatnich scenach ("tak powinno być"). Taki pilny obserwator jak Joshua mógł wydedukować, że za tymi wszystkimi stresującymi problemami rodzicielskimi kryje się prawdziwy powód.

ocenił(a) film na 4
simgog

No... ciekawe, ale chyba nie prawdziwe. To, że Joshua jest bardziej podobny do wujka niż do któregoś z rodziców nie znaczy, że jest jego synem :| U mnie ojciec ma zdolności manualne, których ja nie posiadam za grosz, ma je natomiast mój kuzyn, a syn jego siostry, który zawsze mówi, że to na pewno po moim tacie. No więc takie rzeczy mogą przeskakiwać pokolenia najwidoczniej.

ocenił(a) film na 10
sznurowadlo_7

Osobiście też wydaje mi się, że to nie prawda. Ciągneło go do wuja gdyż on np. też grał na pianinie, mieli wspólne zainteresowania, a ojciec zapisywał go na footbal i baseball, czego on wcale nie lubił.

ocenił(a) film na 8
simgog

A może ojciec Josha był schizofrenikiem. Bił małego w porywach gniewu a potem nie pamiętał.

ocenił(a) film na 10
Andrzo

A oglądałeś w ogóle film? Bił go? Joshua raz dostał co zrobil celowo (sam tego chciał), na miejscu ojca to bym takiego zabiła...

Happagus

Będziesz wspaniałą matką.



za krótki za krótki za krótki

ocenił(a) film na 10
Headey

Jestem wspaniałą matką...













ocenił(a) film na 8
Happagus

To, że raz dostał było pokazane na filmie. Reszta to niedomówienie i pole do interpretacji.

ocenił(a) film na 8
simgog

nie raczej nie bardzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones