PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 321 988
ocen
8,3 10 1 321988
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Film był zwyczajnie nudny.
Amerykanie po raz kolejny udowodnili, że dobry marketing i cała otoczka związana z możliwością rozruchów i nie wiadomo czego jeszcze sprawia, że można gówno w papierek owinąć a znajdą się tacy którzy będę pytali gdzie takie przysmaki podają i ile gwiazdek Michelina ma ta knajpa.

maran_hand

Nie znasz się, nic dziwnego w przypadku człowieka który ocenił Kobiety Mafii na 8 gwiazdek.

ocenił(a) film na 3
0wner2

No fakt, nie znam się. Moje oceny są subiektywne ale dzięki temu nie mam obawy by powiedzieć, że "król jest nagi".

maran_hand

Żeby subiektywnie ocenić Kobiety Mafii na 8 trzeba mieć narąbane pod kopułą bardziej niż Joker ;)

ocenił(a) film na 3
0wner2

A są szanse na to byś użył jakichś argumentów merytorycznych na poparcie własnej wypowiedzi? Opinia, gust, atak na rozmówcę, odwoływanie się do większości.. to jest odwrotność tego co powinno znaleźć się w sensownej rozmowie.

ocenił(a) film na 9
maran_hand

typie, nie żebym się wtrącał w tę fascynującą dyskusję, ale zarzucasz komuś ataki na rozmówcę i twierdzisz, że "tylko wyrażasz opinię", a piętro wyżej zaczynasz dyskusję sugerowaniem, że film to "gówno owinięte w papierek", a widzowie, którym się podobał, to amatorzy tegoż gówna. gdybyś zakończył myśl na tym, że twoim zdaniem film to gówno, no to spoko - twoja opinia. ale jeśli zaraz czepiasz się ludzi, którym się film podobał, no to nie dziw się, że dostajesz klapsa.

ocenił(a) film na 3
toperzniet

Masz rację, przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony. Nie o to mi chodziło.

ocenił(a) film na 10
maran_hand

Ocena "8" jest określana jako "Bardzo dobry", więc wybacz ale Kobiety Mafii ciężko tak okreslić ale nie czepiam się. Nie przystoi z kolei 3 za Jokera. Jeżeli weźmiesz pod uwagę choćby grę aktorską, muzykę, ujęcia, pracę kamery i zdjęcia - nawet jeżeli fabułą Cię nudziła to wybacz ale musisz mieć dziwne postrzeganie sztuki albo znikome pojęcie o filmografii. Film był na na prawdę świetnym poziomie. Sam się zastanawiałem pomiędzy 8,9,10 ale oprócz fabuły to inne elementy filmu były po prostu podręcznikowe. Szkoda, że Ci nie siadł.

ocenił(a) film na 1
0wner2

Oceniasz człowieka na podstawie tego jak ocenił film?

karl9

Stwierdzam że się nie zna.

ocenił(a) film na 10
maran_hand

Ty tak Serio ? ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ocenił(a) film na 8
maran_hand

nie obraź się ale patrzyłem na twoje oceny. wybacz ale joker to kino wysokiej półki, z portretem psychologicznym, problematyką egzystencjalną, gdzie nie ma seksu, prostej brutalnosci i niepotrzebnych wulgaryzmów :)

ocenił(a) film na 3
AntoniWieniawa

Dziękuję za wyjaśnienie, teraz wreszcie zrozumiałem! Do tej pory szukałem rozrywki w kinie ale dzięki Tobie już wiem, że nie o to chodzi. Do tej pory miałem Amerykanów (oczywiście uśredniając ocenę) za dość prosty by nie powiedzieć głupi naród. A tu proszę, sami krytycy filmowi, wyjątkowo emocjonalne społeczeństwo bo na czas projekcji powyższego tytułu, podniesiono środki bezpieczeństwa by sobie wzajemnie krzywdy nie zrobili ..bo o to Ci chodziło?
A rak poważnie, podtrzymuję swoją opinie o filmie. Był zwyczajnie nudny.

ocenił(a) film na 8
maran_hand

Twoja ocena i tak niczego nie zmieni.Jest jedna na 100 milionów.

ocenił(a) film na 3
Sol1987

Oczywiście, że tak. I bardzo dobrze, bo nic zmieniać nie zamierzałem, tylko wyraziłem swoją opinię.

ocenił(a) film na 1
Sol1987

A Twoja ocena coś zmienia? Ziemia nie będzie płaska nawet jak 100 milionów tak powie

ocenił(a) film na 6
karl9

Nie wyprowadzaj go z błędu - musiał się dowartościować.
Może ma problemy osobowościowe jak ten bohater filmu - niesłusznie przezwany Jokerem ?

ocenił(a) film na 6
AntoniWieniawa

Nie ma prostej brutalności?
No tak - te kopaniny i strzelaniny mają tyle subtelności w sobie ....

GunMeat

Jesteś porządnym Polakiem czy też może zaliczasz się do grona wyborców Nowej Lewicy?

maran_hand

a ja myślę że bzdury piszesz, skończ z dragami

ocenił(a) film na 3
Marek84

Nie będę wchodził z Tobą w polemikę. Z idiotami zwykle jest tak, że sprowadzają rozmowę do swojego poziomu a potem wygrywają doświadczeniem. A ja nie chcę schodzić poniżej pewnych standardów.

maran_hand

Valerian na 8, a Blade Runner 2049 na 2?
Masz wyraźny problem z filmami bez wybuchów.

Video_filmweb

Valerian był zajebisty ale Blade Runner to arcydzieło!

ocenił(a) film na 10
maran_hand

Kobiety Mafii na 8 :-))))) a Joker na 3. To powinno wystarczyć za komentarz. Ale spoko, zaliczasz się po prostu do większości popkornowców, którzy na seansie Jokera skutecznie próbowali zagłuszyć mi odbiór filmu. Czułem się jak w oborze w porze karmienia. Czekam na wydanie bluray i w domu na słuchawkach dopiero wczuję się w klimat.

ocenił(a) film na 3
basses

Nie lubię popkornu i nie wiem jak jest w oborze w porze karmienia. Ale rozumiem, że Ty masz duże doświadczenie w tym temacie..

ocenił(a) film na 10
maran_hand

Otóż to, wyobraźnia! To jest to, co odróżnia inteligentnego widza od widzów Twojego pokroju. Ja potrafię sobie wyobrazić jakie mogą panować odgłosy w oborze w porze karmienia, nigdy tam nie będąc, Ty najwidoczniej masz z tym problem. Podobnie z filmami, wszystko musisz mieć podane na tacy. Nie obrażaj się, nie każdego stwórca obdarował tym rodzajem inteligencji.

ocenił(a) film na 3
basses

Masz świadomość tego, że możesz uważać się za inteligenta wówczas gdy jakaś ilość osób tak stwierdzi a nie wtedy kiedy Ty sam powtórzysz to parokrotnie? ..chyba nie masz.

ocenił(a) film na 1
basses

Osoba inteligentna jest w stanie rozmawiać na poziomie bez obrażania drugiej osoby

ocenił(a) film na 2
maran_hand

Daj spokoj. Dawno sie tak nie wynudzilem.

ocenił(a) film na 4
maran_hand

Wreszcie głos rozsądku! Niestety większość daje się manipulować recenzjom, recenzentom i trendom bez własnego zdania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones