PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847549}
7,5 58 266
ocen
7,5 10 1 58266
5,1 27
ocen krytyków
Johnny
powrót do forum filmu Johnny

Fenomenalny!

ocenił(a) film na 9

Film zobaczyłam na pokazie przedpremierowym. To kino, którego się nie zapomina! Wspaniały, wzruszajacy, oszczędny w środkach. Muzyka wgniata w fotel jak i cała historia. Szczerze polecam!

ocenił(a) film na 8
kroool

Mam dokładnie takie same odczucia. Muzyka dobrana perfekcyjnie, film wzrusza, bawi i skłania do refleksji. Aktorzy świetnie dobrani. Polecam.

ocenił(a) film na 9
aaniolekk

Doskonaly scenariusz, zdjęcia, muzyka i wspaniałe kreacje Ogrodnika, Pakulnis. Wreszcie bardzo dobry polski film. Zasługiwal na główną nagrodę w Gdyni. Recenzji panów Raczka et consortes radzę nie czytać

ocenił(a) film na 8
kroool

Potwierdzam. Rewelacyjny, świetny, poruszający. Doskonała!!!! obsada i dialogi. Mocne przeżycie, oczy pełne łez..

kroool

Raczej trudno brać na poważnie opinię osoby, dla której trudnym słowem jest "hagiografia" xd

Lukasz_Broda

To taki dowcip z Brodą?

ajron1960

Jaki dowcip? Ta pani sama to przyznała

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

w jakim sensie trudnym ? Dzisiaj poznałem to słowo.

kroool

Czy w filmie jest dużo wulgaryzmów lub jakichś frywolnych scen, bo chciałbym zabrać babcie do kina na ten seans i nie chce zeby co 10 minut było słychać słów na k ?

ocenił(a) film na 10
Author

Zdarza się rzucanie mięsem, ale bynajmniej nie jest to nachalne i nagminne. Poza tym pojawiają się też 2/3 brutalniejsze sceny, ale myślę, że patrząc na całokształt tego filmu babcia nie zwróci na to większej uwagi i powinna wyjść z kina zadowolona ;)

ocenił(a) film na 8
kroool

Świetny film który bawi i wzrusza. Dobrze zagrane role , ciekawa muzyka. Film o odchodzeniu, walce z samy sobą i swoimi słabościami .

ocenił(a) film na 10
kroool

Piękny, wzruszający film, wspaniali aktorzy, Ogrodnik genialny! Uwielbiam tego aktora, w każdym filmie gra fantastycznie! Muzyka świetna! Były momenty, że łzy mi ciekły, jak grochy! Mama zmarła w hospicjum...

ocenił(a) film na 7
anialek36

Ja też zalewalan się łzami i też z tego samego powodu :-(

ocenił(a) film na 9
kroool

Zgadzam się, bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 7
kroool

Fragmenty z biografii i wypowiedzi głównego bohatera pamiętam po wielu latach, o filmie chyba zapomnę pojutrze. Niezłe kino, ale tytułowa postać mimo wszystko niemiłosiernie spłaszczona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones