PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698144}
6,9 174 088
ocen
6,9 10 1 174088
6,7 30
ocen krytyków
John Wick
powrót do forum filmu John Wick

MAX PAYNE 4

ocenił(a) film na 8

Tak powinien wyglądać :)

Nie słuchać troli :) Film ma świetny klimat, świetną muzykę, perfekcyjne zdjęcia, Keanu może nie idealny, ale przekonywujący - na szczęście nie ma dużo do gadania, a sceny walk i strzelanin zrobione perfekcyjnie na modłę Max Payne, cały klimat zresztą.

Świetny, dynamiczny film akcji o prostej fabule i doskonałym wykonaniu.

ocenił(a) film na 10
jedyny_realista

Przez ten film zacząłem słuchać Marylina Mansona :D,dla Keanu to najlepsza rola po Matrixie,jak nie wgl w jego karierze ;-)

Skril3x

dokładnie ! Bardzo dobra rola Keanu ! ;) muzyka świetna !

jedyny_realista

nawet sam Max Payne (film) powinien taki być

jedyny_realista

Nie widzę tu żadnego podobieństwa z Maxem oprócz wątku zemsty. Za to sceny walki można porównać z filmem Equilibrium

ocenił(a) film na 10
jedyny_realista

W Max Payne nie grałem, ale film przedni, w końcu jakieś normalne kino bez zbędnych bzdur i morałów.

ocenił(a) film na 7
jedyny_realista

Rzeczywiście pierwsze skojarzenie z filmem - Max Payne ;)

ocenił(a) film na 5
jedyny_realista

To znaczy, że jeżeli uważam ten film za jedynie za średniaka, pomimo faktycznie dobrej muzy (ale to nie wszystko), jestem trolem ? Film niczym nie różni się od gry wideo, a to za mało. Na dłuższą metę nuzący, jak dla mnie oczywiście.

ocenił(a) film na 6
chemas

Dla prostaczków wszystko, co nie zgadza się z ich zdaniem, jest trollingiem, to jest ich jedyny kontrargument. Dla mnie "John Wick" też był średni, tzn sceny akcji zajebiste, ale ten film to klisza na kliszy, nie ma kompletnie nic nowego ani oryginalnego w scenariuszu, ja nie mogę czegoś takiego z czystym sumieniem dobrze ocenić, bo mi się lampka w głowie zapala, że to jest słabe, kino akcji nie jest dla mnie...

ocenił(a) film na 5
luk11c4

no właśnie klisza na kliszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones