PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698144}
6,9 174 088
ocen
6,9 10 1 174088
6,7 30
ocen krytyków
John Wick
powrót do forum filmu John Wick

Zwiastun zapowiadał niesamowity film akcji i na tę właśnie akcję miałam niesamowitą ochotę, ehh, szkoda gadać. Jakoś dotrwałam do końca chociaż mimo wielkiej napi%%%alanki jak dla mnie akcji ten film nie miał. Wszystkie sceny walki jakieś takie sztuczne, zwolnione, słabo odegrane. Cały film mocno przewidywalny i mimo całkiem niezłej obsady słaby. Czegoś mi tu zabrakło...

ocenił(a) film na 6
MeryKiero

i dałeś temu filmowi 6/10, czyli powyżej średniej, co w skali filmwebu oznacza cytuję: "niezły"
skoro był słaby, to dlaczego nie 3/10?
naprawdę czasami nie rozumiem systemu oceniania innych ludzi - jak coś jest niezłe, to zasługuje na 9-10, a jak jest SŁABE, to i tak nie mniej niż 5... ktoś tą skalę wymyślił i nawet ponazywał, żeby można było z niej łatwiej korzystać.

ocenił(a) film na 7
bbbosa

Masz rację, niedopatrzenie. Poprawione na 3/10. Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
rafalab777

Buahahaha! Chyba najlepsza riposta, jaką czytałem na fw! :)))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WildDaisY

Mam nadzieję, że jak wrócisz do tego komentarza, to będziesz się cholernie wstydzić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
suszyMie

"Kozojebcy".

cwaj

należało się im

użytkownik usunięty
WildDaisY

Myśle, ze powinna byc rozwinieta do mozliwosci krecenia chochelka w garnku. WIec film mogl byc zatrudny w odbiorze. Stad taka ocena. Niech wraca do M jak Milosc i Klanu.

ocenił(a) film na 4
MeryKiero

Zgodzę się z Twoją opinią. Beznamiętna nawalanka, film dla zabicia czasu. Nie ma najmniejszego sensu do niego wracać (a co dziwne podobno planowana jest część druga).

ocenił(a) film na 5
JFR

Ten film zdaje sie naśmiewać z dzisiejszego kina akcji. Podobne filmy akcji z jakaś pseudo fabuła próbują udawać czymś czym nie są i maskują niedociągnięcia na każdej płaszczyźnie. Ten film od razu ci mowi: weź sobie człowieku piwo,usiądź wygodnie i wyłącz myślenie. W filmie przedstawię ci prostego jak budowa cepa bohatera,nie będę udawał,ze to film wyższych lotów,John po prostu będzie chodził i bez sensu zabijał - tyle. Jest tylko tym,czym ma być. Kiedy ktoś z zamysłem robi film klasy B to nie jest nic złego. Nie oszukuje widza jak reszta tego gatunku.

ocenił(a) film na 10
MeryKiero

Film świetny

ocenił(a) film na 7
MeryKiero

Żal mi cie.

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Mi Ciebie też. Każdy ma prawo do swojego zdania, więc daruj sobie takie żałosne teksty zakompleksionego 10 latka!

ocenił(a) film na 7
MeryKiero

Idź oglądać melodramaty dla kobiet...

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

A ty Króla Lwa ....

ocenił(a) film na 7
MeryKiero

Masz coś do najlepszej BAJKI w HISTORII KINA?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
MeryKiero

Właśnie te sceny akcji są siłą filmu. Nie są wolne, po prostu jesteś przyzwyczajona do odrealnionych scen z użyciem trzęsącej się kamery, kilku/kilkunastu ujęć do jednego chwytu postaci, odrealnionej choreografii.

Tutaj masz - statyczną kamerę, długie ujęcia, brak galaktycznej choreografii, za to maksymalne wykorzystanie efektywnych stylów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones