PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831520}

John Wick 4

John Wick: Chapter 4
7,1 42 248
ocen
7,1 10 1 42248
8,0 37
ocen krytyków
John Wick 4
powrót do forum filmu John Wick 4

To, że fabuła słaba, to jestem w stanie zrozumieć, ale tą tragiczną, nie dopracowaną choreografie walk już nie. Nie wiem co za balet mistrz to wymyślił, ale ewidentnie było widać, że na siłę wymuszone ruchy. Tragedia.

ocenił(a) film na 4
SeBaLy_Kowalski

Fakt, bardzo słaba ta choreografia. Wszystko bardzo kwadratowe i jakieś takie powolne, nawet nie wiem jak to nazwać. Nie mówiąc już o tym, że Wick bije dwójkę napastników przez minutę, ale każda kolejna dwójka zbirów grzecznie wpada do pomieszczenia dopiero po likwidacji poprzedniej (scena w japońskim hotelu). Po kilkunastu minutach człowiek ma już dość...i co to w ogóle za styl walki, gdzie Wick aby powalić gościa, to powala się na ziemie razem z nim ? wtf ?

ocenił(a) film na 3
gggggrzegorz

Zaczynam myśleć, że faktycznie z roku na rok ludzie są coraz mniej inteligentni i kinematografia dostosowuje się pod nich. Polecam film idiokracja, niby Sci-Fi a jednak z roku na rok zaczyna przypominać film dokumentalny.

ocenił(a) film na 3
SeBaLy_Kowalski

Dokładnie tak jak mówisz. Choreografia rodem z CGI. Jakieś dziwne to wszystko sztuczne i nienaturalne. Abstrahując od naciąganej fabuły, to właśnie sceny walk wymusiły na mnie tak niską ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones