PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124382}
6,6 95 850
ocen
6,6 10 1 95850
5,3 14
ocen krytyków
John Carter
powrót do forum filmu John Carter
ocenił(a) film na 8
SweetArtist

mam dokładnie to samo zdanie,
Pewnie posypią się tu zaraz negatywne odpowiedzi ,ale dla mnie ten film oglądało się tak jakbym pierwszy raz oglądał STAR WARS :)
Podobnie nakręcony film :))

predi_2

Przyjemnie się go oglądało. Rzeczywiście podobny trochę do Gwiezdnych Wojen z domieszką fajnego klimatu fantasy.;)

ocenił(a) film na 8
SweetArtist

Super film dawno się tak nie bawiłam. Najlepszy był "pies".

SweetArtist

Oczywiście, że się zgadzam :)
Super film!

ocenił(a) film na 7
SweetArtist

Dobre SF z klimatem . Warto obejżec .

ocenił(a) film na 8
ataksobie

tak zajebisty film :)

SweetArtist

"Każdy lubi co innego i to jest piękne. " - No pewnie, że się zgadzam, dla mnie świetny nie jest ale da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
SweetArtist

"Świetny film. Zgadzacie się ?" Jak najbardziej

ocenił(a) film na 6
Sala_Baker

film oglada sie przyjemnie

ocenił(a) film na 8
parsxzywykutafon

Świetny film. Dlaczego tak cicho jest o nim. Nie słyszałam, nie widziałam reklam. Dopiero wypożyczyłam i obejrzałam. Super. Bardzo mi się podobał. Czasami trzeba przymknąć oko na niektóre rzeczy ale w tego typu filmie to chyba norma ale jeżeli chodzi o całość to bardzo polecam.

monikaa13

John Carter mocno był krytykowany przed premirą w kinach. Sam niewiem dlaczego. Miała być podobno trylogia, ale niestety film nie zarobił na siebie i chyba zostanie na pierwszej części. Teraz nikt o nim nie mówi. Wielka szkoda, bo film naprawdę był świetny :)

ocenił(a) film na 7
SweetArtist

Świetne zakończenie jak dla mnie:) cały film tez ok no i ta "czerwona dziewczyna";)

ElTomeko

Tak końcówka naprawdę super i cały film tez dobry. Co do dziewczyny to ona jednak najlepsza:D

ocenił(a) film na 9
SweetArtist

Film genialny jak dla mnie miło sie oglądało POLECAM :D

ocenił(a) film na 5
SweetArtist

Wow, aż strach się odezwać. Wszystkim się podobało. Dla mnie ten film to lipa !

michael_krytyk

Kwesia gustu i co kto lubi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones