PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124382}
6,6 95 850
ocen
6,6 10 1 95850
5,3 14
ocen krytyków
John Carter
powrót do forum filmu John Carter

Świetny!

ocenił(a) film na 5

Podobał mi się bardziej niż powinien. Nijak się ma do legendarnego Avatara, ale nadal wypada
bardzo dobrze!
Polecam wszystkim, chociażby dla zakończenia.

ocenił(a) film na 9
Viollipop

jest naprawdę OK!

ocenił(a) film na 9
Viollipop

Legendarnego avatara? Człowieku ogarnij sie, ten film nie jest choćby ciut legendarny. Wyszedł, obejrzeli, zapomnieli i tyle na jego temat. Jedyne co było dobre, to efekty. Ale wystarczy sobie Pacific rim zapuscic i masz prawie to samo, moze troche bardziej pod Godzille.

ocenił(a) film na 5
Skillet

Jakby zapomnieli to na stronce Avatara na filmwebie nie pojawiały by się ciągle nowe posty. Głupi argument, ale jest.

ocenił(a) film na 9
Viollipop

To nie świadczy o tym, że avatar jest legendarny. Mogę powiedzieć to samo "Głupi argument, ale jest."

ocenił(a) film na 10
Viollipop

Nie ma to jak się kłócić o dwa różne filmy, Avatar jest historią napisaną współcześnie a Carter - wiadomo 100 lat historii.

Lubię bardzo obydwa filmy ale Carter (może dlatego że to opowieść która wymagała trochę więcej od twórców - adaptatorów) jest filmem bardziej "dla duszy".

Niezmiennie lubię oba i chętnie do nich wracam.... ale nie w jednym czasie.

A co do legendy - no cóż Avatar będzie legendą ale jeszcze nie teraz, natomiast Carter... był nią jeszcze zanim powstał ;)

ocenił(a) film na 5
Gitkolo

Nie mieszaj.

ocenił(a) film na 10
Viollipop

A Ty wyluzuj... legendarny Avatarze

ocenił(a) film na 5
Gitkolo

Jestem wyluzowany.

ocenił(a) film na 10
Viollipop

i tak trzymać ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Gitkolo

Pięknie to podsumowałeś. W Avatarze jedyna rzecz jaka mi zapadła w pamięć to piękne efekty specjalne. A Carter to ponadczasowe arcydzieło.

ocenił(a) film na 10
Tom_96

Dzięki Tom ;)

ocenił(a) film na 3
Tom_96

Ponadczasowe arcydzieło? hahaha, daruj sobie te żarty, polecam zacząć oglądać filmy, a nie tylko bajki. Film był wręcz żenujący, chociaż z drugiej strony gdybym miał 12 lat to mógłby mi się spodobać.

ocenił(a) film na 9
u1pawel

Na pewno jest więcej warty od ,,Avatara". I dla mnie to jest arcydzieło, ale każdy ma swoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones