PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641965}

Jezus mnie kocha

Jesus liebt mich
5,3 1 277
ocen
5,3 10 1 1277
Jezus mnie kocha
powrót do forum filmu Jezus mnie kocha

Obrazoburczy obraz. Odrzucił mnie już na poziomie trailera, w którym zawarto wywrotowe treści.
Nie bez powodu niemiecki to język szatana

Memoleo

Pewnie dlatego Benedykt mówił w tym języku..

Memoleo

nie ma to jak stara dobra koleżanka ksenofobia- szkoda gadać

ocenił(a) film na 3
Memoleo

Sie uśmiałam sie :-) Proszę powiedz, że kpisz :-)

kasiaosiedmiutwarzach

Pierwsza część wypowiedzi jak najbardziej poważna. Druga z przymrużeniem oka. Ludzie naprawdę są tacy niedomyślni? Poważnie tego nie widać? Łopatologia winna być na studiach.

Memoleo

Na studiach winni uczyć też umiejętnego dowcipkowania, czyż nie?

Memoleo

A mnie, jako osoby wierzącej, nie odrzucił. Chętnie obejrzę - chcę zobaczyć, czy twórcy filmu potrafili szczęśliwie wybrnąć z tego osobliwego połączenia komedii i kultury chrześcijańskiej nie tracąc przy tym dobrego smaku.

Memoleo

Po pierwsze niemiecki jest pięknym językiem, bardziej dziecinnego stwierdzenia niż niemiecki językiem diabła chyba nie ma, po drugie dlaczego ludzie nazywający siebie wierzącymi nie mają żadnego dystansu do siebie i do świata? Nie wszyscy są tacy oczywiście, ale wiele razy zdarza się, że ludzie nie myślą i chyba tylko po to im jest potrzebna religia, nie muszą myśleć, bo ktoś im powie Jestem wierząca i uważam, że w sztuce musi panować swoboda wypowiedzi, nie uraża moich uczuć religijnych nic Często irytują mnie akcje typu spalę sobie Biblię publicznie i będzie o mnie głośno, bo jest to zazwyczaj pusty gest bezmyślnej osoby, więc wkurza mnie wtedy to, że ludzie się tym denerwują nie widząc że to jest puste i nic kontrowersyjnego w sobie nie niesie A ten film zapowiada się nawet ciekawie Co takiego obrazoburczego dostrzegacie nie wiem Ciągle mało jest ciekawych interpretacji postaci Jezusa, temat zazwyczaj jest ujmowany w okropny propagandowy sposób jak w typowych bogobojnych filmach biblijnych, które są pozbawione artystycznej treści, przez co nadaje się tylko do oglądania na rekolekcjach Dla mnie to ohyda, jak propaganda jakaś kierowana do głąbów Dobrym filmem była Pasa Gibsona, ze względu na to, że to była jakaś interpretacja, czułam w filmie głębię Musical Jesus Christ Superstar też niezły Niestety nadal brakuje fajnych pomysłów Przedstawienie Jezusa we współczesności to świetny pomysł Nie wiem czy akurat ten film spełni moje oczekiwania ale mam nadzieję, że zacznie sie wykorzystywać tak bogaty temat na różny sposób

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Memoleo

Jeju!!!!! Moje dziecko mówi po niemiecku- jest szatanem.

TEODORA_filmweb

Racja. Moje też.
Wniosek: jestem szatanem. Hej!

użytkownik usunięty
Memoleo

" nie bez powodu niemiecki to język szatana " bo najlepiej jest obrażac innych nie patrząc na siebie -_- czego im zazdrościsz ? że ich kraj jest 10 lat przed naszym ?

za filmem: nie bądź takim sztywniakiem! Jej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones