PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37066}
7,2 4 542
oceny
7,2 10 1 4542
7,4 7
ocen krytyków
Jestem zły
powrót do forum filmu Jestem zły

Według mnie dzieciaki w tym filmie naprawdę mają w sobie dużo dobra i wewnętrznej mądrości, jest to szczególnie widoczne w ostatnich minutach, kiedy opowiadają, trochę się odkrywają. Widać, że chcą do czegoś dojść, coś osiągnąć, wyjść poza te brudne i zaśmiecone mury. Czy to im się uda (albo udało, bo film ma już naście lat) zależy w dużej mierze od ludzi, na których trafili w swoim życiu oraz od własnej determinacji w dążeniu do postawionych celów. Ciężko się ogląda, ale dzięki temu obrazowi rysuje nam się wizerunek innego świata, do którego tylko nieliczni mają dostęp. Jak dla mnie jest to bardzo dobry dokument, ukazujący problem od podszewki. Sądzę, iż warto obejrzeć i nie krytykować za słownictwo, zachowania, bo te dzieciaki wychowały się właśnie tak i znają tylko to. Właśnie przez to film jest autentyczny i naturalny. Polecam!

ocenił(a) film na 8
Pani_Dziobak

A ja uważam, że państwo powinno najbardziej patologiczne jednostki USYPIAĆ. Ich otoczenie i rodzice tworzą patologię. Te dzieci z jednej strony nie mają wyboru i wychowuję ich patologia więc są jacy są. Tak jak napisałaś. Jeśli trafią na odpowiednich ludzi to zostaną wyprostowani. Ale jeśli nie trafią albo sami się nie ogarną to będą w przyszłości zabijać, tworzyć kolejne patologiczne rodziny, żyć z zasiłków, kraść itp Tacy ludzie są niegodni życia.
Jeśli ktoś nie potrafi się zachowywać jak człowiek to powinien być usypiany bo później mamy właśnie taki efekt - dzieci, które wychowuje ulica, bo tatuś zostawił mamę z dziećmi, bo mamusia z tatusiem wolą się napić niż zając dzieckiem.
To jest patowa sytuacja, w której albo państwo wytępi patologię albo patologia będzie tępiła niewinnych ludzi (morderstwa, kradzieże, pobicia). Ja jako Polak zawsze uważam, że chroniony powinien być "normalny" obywatel bo nie chcę żeby przez jakiegoś patusa ktoś stracił syna, ojca czy męża. Do części z tych dzieci nic nie mam ale od momentu jak już ktoś wchodzi w świat przestępczy -pobicia, kradzieże - to od razu powinien być usypiany...

jarek0991

jeśli mówisz na poważnie to musisz być nieźle popie***lony

ocenił(a) film na 8
CharlieMarlow

Widzisz, dla ciebie ja jestem powalony a dla mnie ty. Ja obstaję za tym, że w państwie złodziej, bandyta i morderca nie mogą mieć nic do powiedzenia. Jestem za tym aby mordercy, pedofilowi, gwałcicielowi zabrać życie a nie za tym, żeby cierpieli niewinni ludzie. Dzięki temu, że zwyrodnialców by się usypiało to nie musiałyby cierpieć jednostki i ich rodziny.
Kto jest bardziej powalony. Ja, który chcę bezpieczeństwa dla narodu polskiego czy ty, który chcesz przywilejów dla morderców i złodziei?
Nikt przez omyłkę nie morduje (chodzi o morderstwa z premedytacją), nikt przez omyłkę nie bije i nie gwałci. Ty wolisz dobra dla takich ludzi, ja wolę dobra dla ich przyszłych ofiar, bo oczywiście czas się już nie cofnie i raz pobity, zgwałcony człowiek będzie chodził z tym piętnem do końca życia.
I to samo z pato-tatusiami. Zrobi dziecko jedno, drugie, zostawi rodzinę albo siedzi z kobietą i chleje lub bije dzieci i żonę. Alimentów nie płaci/robi krzywdę rodzinie. Później rosną kolejni chorzy ludzie z takich związków. Tego chcesz? Takich rodzin gdzie dziecko kojarzy ojca z zapijaczoną mordą albo z pięścią przy swojej twarzy? Rzeczywiście jesteś popier...ony.

jarek0991

ja chce przywilejów na morderców i złodziei ? czemu tak sądzisz ? człowieku jak ty możesz gadać takie bzdury,że za kradzież,pobicie czy niepłacenie alimentów powinno się usypiać ludzi ?

ocenił(a) film na 8
CharlieMarlow

No skoro akceptujesz obecne prawo czyli np za morderstwo wyjście po 25 latach, czy za pedofilię kilka lat więzienia to jesteś za przywilejami dla tych zwyrodnialców (wypuszczanie ich na wolność).
A dlaczego tak nie mogę mówić? Mam takie poglądy. Zabronisz mi? To nie są bzdury tylko moje poglądy, że takich pasożytów i szkodników jak złodzieje (oczywiście nie mówię o ukradzeniu lizaka czy loda ze sklepu), pobicia (niewinnych ludzi, chodzi tutaj o napady), i niepłacenie alimentów/patologiczne wychowanie dzieci (czyli marnowanie tym dzieciom, żonom życia, dręczenie psychiczne rodziny, pobicia, zaniedbywanie dzieci poprzez chlanie itp) powinno się eliminować takich śmieci z życia. Boli cię to, że ja tak uważam?
Ja jestem za tym aby z rąk sku...ów nie cierpiał żaden niewinny człowiek ani jego rodzina. Wiem, że to w tych chorych czasach może być uważane za dziwne ale taki model państwa moim zdaniem gwarantowałby pozbycie się wielkiego odsetka patologii, sprawiedliwość i zmniejszenie kosztów utrzymania takiej patologii w więzieniu czy płacenia na pato rodziny, które zakładają tacy ludzie.

jarek0991

po 1.przywilej-"prawo do korzystania ze szczególnych względów w jakimś zakresie". takie jest polskie prawo,wypuszczenie na wolność po odbyciu kary to nie przywilej (małą kara w stosunku do winy to też nie przywilej,chyba że jakiś osobnik dostaje mniejszą kare w stosunku do innych). po 2.znowu coś mi imputujesz...nie uważam obecnego prawa w naszym kraju za dobre,ale twój pomysł z "usypianiem" złodziei albo "patologów" jest dla mnie nie do pojęcia. po 3.niczego ci nie zabraniam,skąd takie wnioski ? mógłbyś skup się na tym co do cb piszę. po 4.załóżmy,że usypiamy osobników patologicznych,ale kto będzie decydował gdzie jest granica patologii ? co jest patologią ? np.ktoś się napije alkoholu w obecności dziecka to rozumiem,że już powinien iść do kasacji,a może gdy taki incydent powtórzy się 4,5,6 razy ? albo jak ukradnie coś cennego (3,4,5,a może 6 raz) ? kilka poprawek w "twoim przepisie" i całe społeczeństwo będzie można legalnie zarżnąć.

CharlieMarlow

Te dzieciaki z tego dokumentu w wiekszosci sa po wyrokach już, np ta dziewczyna siedzi za rozbój. Rodziców nie wybierasz, mieli pecha.

jarek0991

Jarek twoje myślenie jest nadzwyczaj płytkie, myślisz że gdybyś się pozbył patologii i morderców to zapanował by raj na ziemi, człowieku patologia jest jedynie skutkiem ubocznym patologicznej władzy i patologicznego ustroju, a patologiczna władza to zlepek ludzi dobrych i złych których spotyka się wszędzie; kościele, pracy, w szkole na ulicy, bo dobro i zło jest jak plus i minus bez tego nic nie mogło by istnieć, bez zła człowiek nie był by w stanie dostrzegać dobra bo dobro nie miało by znaczenia, to co ludziom daje największe szczęście to właśnie zło i ta granica pomiędzy dobrymi momentami i złymi, człowiek opiera na tym swoje wszystkie emocje, jak nie potrafisz tego zrozumieć, to wyobraź sobie świat bez zła bo dla mnie taki świat gdzie człowiek by się tylko przemieszczał nie miał porównania w stosunku do innych żyjąc na równi z innymi, nie czekając na nic dobrego ani złego nie znając tych pojęć i uczuć, dla mnie taki świat byłby największym koszmarem i przypuszczalnie tak mogło by wyglądać piekło. Twoje pomysły o usypianiu tylko potwierdzają tą teorię, bo są podszyte złem, chcesz usypiać ludzi tylko dlatego bo nie urodzili się w książęcych pałacach, chcesz mordować morderców ,złodziei i innych przestępców stając się mordercą a od zbrodniarzy różnisz się jedynie motywem działania i to jest właśnie to zło, chęć zemsty która też prawdopodobnie wynika z faktu że kiedyś mogłeś zostać skrzywdzony przez takich jak oni, bo dla mnie to są ludzie którym życie od urodzenia nic nie dało, coś takiego można zrozumieć jak się zobaczy roczne dziecko które biega po willi nie wiedząc jeszcze że ojciec ma Bentleya w garażu albo inne które biega po melinie nie wiedząc że matka jest nieprzytomna od alkoholu. Jedyne co można zrobić na tym świecie to wybierać pomiędzy plusem a minusem, wyzbywać się zawiści, pożądania i życia materialistycznego albo pieprzyć to wszystko i śmiać się z innych, ja w każdym razie nie piszę tego żeby dać komuś wskazówki jak ma żyć a jedynie opisuje świat jakim jest i jakim być musi

ocenił(a) film na 8
ikswohceicjow

Masz rację, że bez zła nie byłoby dobra. Ale gdyby usypiać tych chamów to zło i tak by istniało bo nie da się tego wyplenić. To jest jak z mafią, jednych złapią a na ich miejsce już dwie inne szajki wskakują. Także zło i tak by było. I nie, nie mam płytkiego myślenia. Nie uważam, że można się pozbyć zła, nie uważam, że można żyć w jakimś el dorado utopijnym. Możesz mnie nazwać złym, trudno. Ja bym po prostu chciał świata, w którym łajza, która niszczy komuś życie znika z tej ziemi.
Nie mam nic do ludzi z patologii, nie traktuję ich jako gorszych ale jeśli jakiś alkoholik niszczy życie swojej żonie i co gorsza dzieciom, jeśli im tworzy piekło na ziemi - i prawdopodobnie skazuje te dzieci na takie samo życie, bo jak się napatrzą na to wszystko, jak takie wychowanie z domu wyniosą to jest duże prawdopodobieństwo, że same wyrosną na patologów - i dla tych alkoholików śmierć - krótka piłka.
Ja się nie oszukuję, że każdy musi iść w życiu piękną drogą, usłaną różami. Kazdemu się życie inaczej toczy i właśnie to kształtuje nas jako ludzi. Nikt tak samo życia nie przeżył. I jeśli ktoś w tej patologii się wychowa to trudno, skoro sam tworzy patologię i się nie ogarnął do powiedzmy 25 roku życia, nie zrozumiał co odwala to kula w łeb i do widzenia.
To co piszę jest drastyczne, jest też nie od spełnienia, bo wiadomo, że nikt takiego pomysłu by nie zrealizował ale nikomu nie życze aby się wychowywał przy ojcu alkoholiku bo i taks ię wychowa jak bez ojca a na dokładkę dostanie mase cierpień przez całe swoje życie przed dorosłością. Dlatego powtórzę, dla tych, którzy niszczą drugiego człowieka psychicznie a tym bardziej fizycznie bo to jest łatwiejsze od zobaczenia (pobicia, zabójstwa) z miejsca bym przydzielał egzekucję. Tacy ludzie nie zasługują na to aby żyć. I dla mnie to nie jest chory pomysł tylko normalność. Gnębiłeś drugiego, niszczyłeś mu życie, zabiłeś, no fajnie, a teraz kara i dzięki temu X ludzi będzie szczęśliwszych bo już nie dosięgnie ich ta krzywda od alkoholika, mordercy, mafiosy czy pedofila.
Możesz sobie o mnie myśleć co chcesz, to jest mój punkt widzenia i dla mnie taki świat byłby normalny. A nie świat gdzie gościu zabija 77 osób w Norwegii (chociaż poglądy antysocjalistyczne i anty multikulti są też moimi poglądami) i sobie idzie do pokoju... przepraszam, celi, z internetem, tv, konsolą. Chore czasy mamy gdzie na zło się mówi dobro i przestępca jest bardziej chroniony prawem i ma więcej przywilejów niż ofiara.

jarek0991

ciężko mi się odnieść do twojej wypowiedzi bo ty chciałbyś zlikwidować coś co prawdopodobnie towarzyszy nam od początku ludzkości, nie znam źródła patologii o której tak piszesz ale twoje pomysły są tak wyimaginowane że nie warto sobie tego nawet wyobrażać, co do alkoholizmu to jest to po prostu choroba, ci ludzie są chorzy często o tym nie wiedząc, nie wiesz co alkoholik ma w głowie i jak potrafi cierpieć, mnie to bardziej smuci że przez pewien magiczny napój człowiek śpi pod kartonami bez dachu nad głową bez rodziny bez niczego aż do śmierci

ocenił(a) film na 8
ikswohceicjow

Nigdzie nie napisałem, że chciałbym to zlikwidować. Jak sobie wyobrażasz zlikwidowanie alkoholizmu, patologii? Czytaj uważnie. Zresztą do alkoholików nic nie mam, Każdy jest kowalem swojego losu, woli spać w kartonach niż się ogarnąć to jego wybór. Nie obchodzi mnie to, że alkoholik jest chory tylko to, ze gnębi rodzinę i niszczy życie dzieciom i kobiecie. Rozumiesz to? Jesteś w stanie pojąć to, że jeden śmieć niszczy życie 2-3 czy 5 ludzi? I za takie coś bym takich śmieci usypiał. Nie umiesz żyć jak człowiek, godnie, gnębisz i niszczysz życie najbliższym sobie ludziom to do piachu. I automatycznie otoczenie takiego menela jest szczęśliwsze = każdy na tym dobrze wychodzi. Żona nie cierpi, dzieci nie patrzą na patologię, menel się nie męczy na tym świecie i swoim chamstwem nie zaśmieca go.
I tak jak pisałem, mamy chore czasy gdzie ja piszę o śmierci dla ludzi, którzy się znęcają nad rodziną psychicznie, a nawet jak się nie znęcają to dziecko patrzy całe życie na zapijaczonego szmatławca, który ma być dla niego wzorem, autorytetem, a Ty mi wyjeżdżasz jacy to biedni ci alkoholicy sa i jak ci szkoda bezdomnych. Śmiech na sali. Idź jednego z drugim ucałuj w czółko a dzieciaka i żonę takiego kopnij za to, że ich mąż i ojciec im życie rujnuje. Dla ciebie jest ważniejszy sprawca niż ofiara i dla obecnego systemu jest tak samo. Chore czasy. I tak, zgodzę się, że moje pomysły są wyimaginowane bo właśnie mamy chore czasy i normalność nazywana jest dziwactwem albo skrajnością. Większość pojęć została wywrócona do góry nogami więc normalne pomysły w tym świecie są dziwne.

jarek0991

Patrzcie jaki cwaniak, dzieciaki chce mordować za jakieś wykroczenia czy bójki. Jareczku ty śmieciu o sprawiedliwości, a tym bardziej o moralności to ty gówno wiesz i nie powinieneś nawet słowem się odzywać tępaku.
Mam nadzieję że w życiu ktoś ci dobrze dokopał bo takich podłych ludzi jak ty należy eliminować.
Co za idiota, dzieciaki chce na egzekucje wysyłać za byle co.... Powinno się zgłosić takie wypowiedzi jak twoja pacanie.
Prawo jest do bani, ale nikt normalny ani opowiadający się za dobrocią nie chce mordować za kradzieże, czy jakieś pobicie. Jesteś jeszcze gorszy matole od ukazanych tych w filmie.
I nie oglądaj na przyszłość filmów romantycznych bo one są dla ludzi z pewną dozą wrażliwości której ty nie masz psychopato przed komputerkiem.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Co tak się oburzyłeś? Czyżbyś był złodziejem albo jakimś pedofilem? Oczywiście patologię taką jak ty powinno się tępić bo życie teraz biegnie zbyt szybko, jest zbyt zorganizowane, trudne i jest tak dużo ludzi na świecie, że szkoda miejsca na Ziemi dla takich śmieci jak ty. Nie ma czasu żeby się zastanawiać czy ciebie i tobie podobnych na leczenie wysyłać i się modlić abyście się zmienili. Takich śmieci bym dawał na stryczek, nikt za wami płakał nie będzie. Szkoda żeby normalni ludzie musieli się użerać ze złodziejami, jakimiś zorganizowanymi grupami przestępczymi czy patusami, którzy biją albo znęcają się psychicznie nad żonami albo własnymi dziećmi. Nie umiecie się zachować jak ludzie to won.

jarek0991

Największym patologicznym ścierwem to jesteś aktualnie tylko ty oraz inni zabójcy do których się zaliczasz. Normalni ludzie do których ty się nie zaliczasz tępaku - to ludzie światli i wykształceni którzy potrafią stopniować poziom czynu. To było znane już od czasów starożytnych Rzymian.
Spieprzaj do biednych patologicznych dzielnic w Łodzi i zacznij strzelać do ludzi gorszych, a zobaczysz co normalni ludzie myślą o takich jak ty jarku smarku dymany przez stado patologicznych pijusów.

jarek0991

Zasłaniasz sobie mordę egzekucjami na najgorszymi kryminalistami, gdzie każdy rozsądnie myślący wie o tym że powinna być kara śmierci jak w Stanach, ale nawet tam nikogo się nie zabija za patologię czy kradzieże. Takich jak ty było już paru na świecie, nie potrzeba światu kolejnych krwawych dyktatorów którzy będą mordować "nienadającą się" ludność pod pretekstem sprawiedliwości.
Tak jak napisałem - największym patologicznym ścierwem to jesteś tu wyłącznie ty.

ocenił(a) film na 8
platifubu

To idź jeszcze złodziejom dawać zasiłki pajacyku

jarek0991

Masz zbyt mało inteligencji by chociaż spróbować pojąć problemu dzisiejszego świata, złożoność ustrojów politycznych i jako takich zasad które zawierają.
Gangsterzy również nawzajem na sobie samych robili egzekucje bo jeden ukradł coś drugiemu lub oszukał, ty właśnie zaliczasz się mentalnie do tego najgorszego sortu bandytów. Bo samo złodziejstwo nie oznacza że ktoś jest złym człowiekiem.
Ty jesteś.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Ty za to masz inteligencję ponad przeciętną pewnie. Jeśli ktoś SPECJALNIE kradnie komuś jego dobro to oznacza, że jest zerem. Nikt przez przypadek nie kradnie. Jeśli ktoś uważa, że może sobie coś "wziąć" bo wlaściciel tego nie widzi albo tym bardziej skrzywdzić kogoś aby go okraść to jest zerem niegodnym życia. Bo świat powinien być dla dobrych ludzi a nie dla takich oszołomów, którzy chcą się na czyimś nieszczęściu wzbogacać itd. Tak samo jeśli ktoś pije i wsiada za kierownicę to znaczy, że jest zerem, które nie szanuje życia innych i ma w dupie, że po alkoholu stwarza wielkie niebezpieczeństwo na drodze.
I właśnie przez to, że mamy taką spieprzoną politykę, ktora hoduje te wszystkie patologie (za niskie kary, poblażliwość) to wszystko zamiast być ograniczane to narasta/utrzymuje się. W świecie gdzie wszędzie są kamery, mamy rozwinięte wszystkie organy ścigania czy sądzenia, nadal takie rzeczy dziwne się dzieją. No ale jak Breivik zabija sobie 70 kilka osób i idzie na 25 lat do więzienia pograć w PSa i poczytać książki albo jak pedofil dostaje kilka lat odsiadki to niedziwne, że tacy ludzie się nie potrafią zahamować i wyrastają kolejne oszołomy.
Ty byś tych pajaców głaskał po główce bo jesteś XXI wiecznym oszołomem, któremu mózg przysłoniły rzekome prawa człowieka, tylko zapomniałeś obrońco ludzi, że te twoje źle ukarane oszołomy po wyjściu z więzienia lub za to, że są bezkarni za chwilę znowu będą niewinnych ludzi okradać/zabijać/gwałcić/rozjeżdżać po pijaku na drogach.

jarek0991

Ja i wielu innych jestem za karą śmierci dla tych którzy mordują świadomie lub nieświadomie i nic poza tym i to zwać się powinno sprawiedliwością. To jest adekwatne i słuszne.
Nie tłumacz się więcej zbrodniarzu bo z każdą twoją odpowiedzią będę do skutku tylko podkreślał tylko że jesteś identycznym patologicznym śmieciem który zasługuje na taką karę.

jarek0991

Nie zasłaniaj się pedofilią i innymi dewiacjami bo to są albo choroby albo inne problemy człowieka. Bo jakiś ksiądz chłopca dotykał i należy go zamordować? Może w twojej chorej, zdeprawowanej psychice. Ty już dawno straciłeś poczucie człowieczeństwa i twoje wizje nie zostaną w państwie polskim nigdy zmaterializowane.

jarek0991

Ktoś kto kradnie lub napada jak najbardziej jest godny życia jeśli robi to z pobudek wyłącznie materialnych, a nie by zadać komuś cierpienie bo takie elementy też są. Cóż takiego złego uczynił złodziej dzieł sztuki, samochodu lub koszulki w sklepie? Prawo wymierza im adekwatną karę i to są kary słuszne. Tym bardziej jeśli to wykroczenie i nie przekracza 400 zł. Ty proponujesz zabić za wykroczenie, jesteś więc najgorszą patologią i nic cię nie usprawiedliwia. Pozostaniesz już śmieciem podobnym do różnych kryminalistów i gangsterów, uważam że w pierdlu byście się nawet dogadali.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Z pobudek materialnych to się idzie do pracy a nie - często - okrada słabszych i biedniejszych od siebie ludzi. Nie twoje to nie ruszaj, prosta zasada. A jak ktoś tego nie rozumie, tak jak ty, to powinien po mordzie dostawać. I powinno byc proste prawo, kradniesz to ci się łapy ucina i wysyła na odludzie i sobie radź sam, czyli pewnie by tacy zdechli. Bo są to szmaty, które psują świat

jarek0991

Ty jesteś zwykła szmata i mam nadzieję że nie jestem pierwszym który ci to piszę lub napiszę/powie.
W dodatku mocny w gębie, bardziej cenię gangsterów bo oni wcielają w życie to co robią i mówią, a ty jesteś mocny w gębie przed komputerem. Nikt ci nie broni wprowadzać swoich idei w życie i kaleczyć ludzi za ich czyny. A ręce obcinają w Arabii ale nigdy za pierwszą kradzieżą, tylko gdy jesteś już parokrotnie skazany za to samo.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Dobra, jak już wszystko powiedziałeś to idź spać gangsterze internetowy. Widać, że masz IQ ameby skoro udajesz prawilniaka i cnotkę a pierwszy zacząłeś wyzywać mnie już od samego początku. Także z głupkami nie ma co dyskutować więc kończę.

jarek0991

Bo jesteś ścierwem i to jest obiektywne określenie dla takich ludzi, a nie wyzwiska. Ciężko aby Huseeina, Pol Pota, Stalina czy innego dyktatora określać innym mianem.

jarek0991

A gangsterów również poznałem i ty się do nich zaliczasz (do niektórych, bo niektórzy mają dystans do siebie i do innych) Ich tok myślenia jest równie mało wymagający co twój. Ukradłeś im coś? To cię zabiją albo pobiją. Zgadzasz się z nimi prawda? Sam siebie nie możesz się wyprzeć.

jarek0991

Przecież takie jednostki jak ty jara i podnieca sadyzm, a pozorne działanie pod przykrywką sprawiedliwości ma w waszym mniemaniu was wybielić z waszych czynów. Ty jesteś jak ci z filmów islamskich gdzie wymachuje przywódca nożem przed kamerą i chwali się że zaraz będzie na żywo zabijać kilkanaście istnień.
Ciebie też to jara, pewnie wyobrażasz sobie że wchodzisz z maczetą do więzienia, a tam kilkudziesięciu mężczyzn oraz chłopców oskarżonych o kradzież ściska się w kącie.
Ty - pan i władca - podchodzisz z maczetą, a inni podobni tobie psychopaci trzymają każdego, by dekapitować im dłoń. Później do kosza zbierają wszystkie dłonie. Pewnie nawet za darmo byś to robił i nie brał pensji egzekutora.

jarek0991

Różnica między tobą, a mną czy innymi jest taka że ty nie widzisz sprawiedliwości ani adekwatności tylko tyranię.
Mnie nie interesuje okrucieństwo ani tym bardziej ludobójstwo. W życiu nie zdobyłbym się na głoszenie takich poglądów i to jeszcze jako polak znając historię swojego kraju. Żyjcie sobie ze świadomością kim jesteście w głębi siebie, ja mam czyste sumienie.

jarek0991

I jeszcze jedno bestialska szmato, jakbyś naprawdę łaknął sprawiedliwości to wygłaszałbyś swoje nauczania pod filmami prawdziwych zdegenerowanych jednostek typu Al Bundy, Trynkiewicz czy inne, lecz ty przylazłeś tu a nie tam bo jesteś taki sam jak oni i ciągle ci mało, nie możesz przestać nasycić się mordowaniem, znudziło ci się to bo każdy przecież jest zwolennikiem kary śmierci dla takich postaci jak powyższe. Więc posuńmy się dalej, skoro można zabić Teda Bundy za jego "dokonania" to dlaczego też nie złodziei, pijaków, włamywaczy i krętaczy?
Prześwietliłem cię bestio i wygrałem. I niech zaciekawi cię to że zabójstw na tle rabunkowym jest od 10 lat tak mało że stanowi to może kilka procent wszystkich. Uczciwie zarabiający a często bogaci popełniają ich najwięcej.

jarek0991

I dla twojej wiadomości oraz dla innych czytających - jestem postacią którą współpracowała przy wydawaniu tego filmu.

jarek0991

Jesteś jarosławską szmatą i za każdym razem to będę podkreślać choćbym codziennie miał tu pisać więc lepiej nie odpowiadaj już. I odpuść sobie filmy romantyczne bo do humanizmu ci daleko. Jak można mieć przysłowiowy miód na języku, a węże w sercu? Mówić ładnie, a chcieć czynić źle.
To już filozofowie najstarsi wiedzieli jak to się nazywa - hipokryzja.

jarek0991

Jeszcze jedno ci napiszę, skoro ręce chcesz obcinać.
W razie powikłań i śmierci skazanego na obcięcie dłoni - sam odpowiadałbyś wtedy za zabójstwo, nie zaprzeczysz przecież. Tak jest w bardziej "cywilizowanych" państwach np Iranie, tyle że ogranicza się do palców by zmniejszyć ryzyko np zakażenia. Natychmiast po amputacji udziela się również pomocy medycznej skazanemu, a nie tak jak ty byś chciał - aby wysyłano na odludzie. Widać nawet w tak radykalnych sposobach można zachowywać jakieś uczucia. Ty ich nie masz, masz innych za nic i inni cie powinni mieć za nic. I to będę podkreślać.

jarek0991

Pluskwa umysłowa. Zgniły despota.

jarek0991

Zamordowałeś już kogoś w akcie sprawiedliwości czy dalej gnijesz we frustracji i jesteś niezdolny do wymierzania sprawiedliwości nawet na własny rachunek?

ocenił(a) film na 8
platifubu

Hahaha sfrustrowana to jest tutaj tylko jedna osoba. Boli dupcia? I ma boleć, psycholu ;) Kazałem ci nie odpisywać, nie słuchasz się, nieładnie, psycholu ;) A więc jeszcze raz ci rozkazuję żebyś nie odpisywał, psycholu, o kończę z tobą dyskusję, psycholu :)

jarek0991

Wszystko co o tobie napisałem to prawda, a ty o mnie nic nie napisałeś co by można poddać w prawdziwość. Po prostu szanuje ludzi którzy wprowadzają swoje pomysły w życie, a ty zabrnąłeś w ślepą uliczkę i twoje własne poglądy cię zjadły bo z jednej strony potępiasz Breivika, a z drugiej chciałbyś być taki jak on w czynach. On jednak wzniósł się ponad prawo - ty nie potrafisz więc dlaczego go potępiasz?

jarek0991

Aby rozkazywać trzeba być albo królem, albo oficerem albo cwaniakiem. Ty raczej nie należysz do żadnej kategorii.

jarek0991

"Co ty wiesz o zabijaniu?" znasz ten cytat z filmu prawda, co ty wiesz o zabijaniu?
Tyle co przed komputerem napiszesz, tak samo jak aktorzy w filmach nic nie wiedzą.
Tyle że aktorzy odgrywają różne role, a ty grasz wyłącznie jedną - buraka hahaha
Jak Chuck Norris - "zbawca" świata.

jarek0991

A jesteś katolikiem czy muzułmaninem, żydem? Może bezwyznaniowy? Zwierzasz się bogu że chcesz mordować złodziei i małych chłopców? Może młodzież z poprawczaka należałoby wywieźć do obozów koncentracyjnych? Jak zepsutym trzeba być by tak myśleć? Mało ci żeby zgodnie z rozumem zabijać tylko zabójców? A ciebie kto zabije w takim razie, bo możesz mi wierzyć że jestem jeszcze bardziej wyczulony na zabójców niż ty. Kto cię zabije za twoje zbrodnicze poglądy i intencje? Za narkotyki też chcesz zabijać? Są miejsca gdzie tak jest, i tam argumentują to tym że handlarz narkotyków zabija wiele osób sprzedając dragi. Mordowanie alkoholików jest podobnym prawem bo oni psują innych. W latach 20 ub wieku próbowano zatrzymać picie alkoholu w USA, co to dało? Jeśli chcesz zmienić świat i umysły ludzi zacznij od siebie, a dopiero potem od innych. Bo ty na pewno nie jesteś idealny, ani cała reszta co tak gada. Powinno się pozbywać jednostek głupich i naprawdę złych. A złodziejstwo? Złodziejstwo jest piękne, może być pewnym elementem sprawiedliwości i było na przestrzeni historii. Oczywiście okradanie najbiedniejszych nie jest powodem do dumy, ale jak każdy wie robi to rząd. Więc czy kradzież wyłącznie rządowych pieniędzy nie jest słuszne? Jest.

jarek0991

Zabiłeś lub okaleczyłeś już kogoś za kradzież czy tylko mocny w gębie w internecie jesteś? Nędzarzu z IQ i tokiem rozumowania pierwszego lepszego łysego dresiarza.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Widzę, że ładnie masz banie zrytą, że co jakiś czas wracasz tutaj aby mnie prowokować. Otóż odpowiem ci, że nikomu krzywdy nie zrobiłem. Mam poglądy takie, że szambo ludzkie powinno się utylizować i tyle. Ale nie na ulicy a normalnie zgodnie z prawem, szybki wyrok i szybka kara śmierci. Jak ci się nie podoba to idź teraz się ciesz, że ŚP Adamowicza zabił jakiś czub, który dla mnie już powinien być martwy 4 lata temu jak mu się przypadkowo zaczęło napadać na banki i ludzi terroryzować. Dla ciebie taki śmieć to bohater, ofiara życiowa a dla mnie szambo, które powinno dostać karę śmierci. Przez takich jak ty giną albo doznają krzywdy niewinni ludzie bo wy wolicie bronić sprawców niż ofiar. I dlatego gardzę takimi osobami jak ty. A teraz produkuj się dalej w tej swojej schizofrenii.

jarek0991

Schizofrenie i niepoczytalność to masz ty nędzny osobniku bo widzę jakie filmy oglądasz i w jakie gry grasz. I wciąż nie widzę żadnego związku między mordowaniem dzieciaków z filmu czy innych złodziei z pojęciem słusznej sprawiedliwości za zabójstwa. A prezydent zginął przez takie monstra pseudoideologiczne jak ty użytkowniku Jarek0991 więc sobie gęby nie wybielaj, bo prezydent również miał parę nieuczciwości w papierach a twoja ideologia nie toleruje złodziejstwa w różnych formach - bezpośredniej, podatkowej, biurowej czy innej Naprawdę nie rozumiem po co oglądasz filmy które nie pasują do twojej ideologii. To ja gardzę takimi osobnikami jak ty i wiem że mam rację.

ocenił(a) film na 8
platifubu

No i fajnie, że zechciałeś się ze wszystkimi podzielić swoim zdaniem. A teraz weź się za jakąś robotę zamiast pieprzyć ciągle głupoty i jątrzyć.

jarek0991

Przemyśl to sobie co napisałem abyś później sam mógł komuś tak napisać i zmieniać świat na lepsze. Zdrowi nie potrzebują lekarza.

jarek0991

A jako wisienkę na torcie można dodać iż hipokryzja i obłuda to twoje drugie imię. Ja dobrze wiem że obłąkaniec Stefan to twój idol bo ruszył kogoś kto również był trochę na bakier z prawem - w tym przypadku podatkowym. A ty nie tolerujesz ludzi nieuczciwych. Paskudny jesteś.

ocenił(a) film na 8
platifubu

Ja wiem, że ty lubisz złodziei i inną patologię więc bliskie jest tobie latanie z nożem na ludzi ale ja takim bydłem jak ty nie jestem więc spokojnie. Każdy powinien mieć normalny wyrok, zgodnie z prawem i normalną karę. A tak w ogole to beret masz ostro zryty. Żeby mi tu od pół roku się cyklicznie dodawać komentarze na dyskusję, która skończyłem to trzeba być chorym psychicznie. Masz w "ulubionych" tę dyskusję na forum? Tasujesz się pod te swoje wpisy czy jak to z tobą jest? A może po prostu w psychiatryku nie macie co robić?

jarek0991

Jesteś takim bydłem mentalnie, a Stefan cię tylko wyręczył z twoich zamiarów - to konkluzja z twoich wpisów co należy robić ze złodziejami.
Poza tym żeby kraść nie trzeba używać siły - można to robić w papierkowy sposób, jak np politycy.

ocenił(a) film na 8
platifubu

No własnie twój Stefanek, na początku niewinny złodziej, bo przecież złodziejstwo jest ok krok po kroku doszedł z patologii złodziejstwa aż do morderstwa bo coś się w patologicznej głowie uwaliło. Także pogratulować tobie i innym lewakom głaskania po główkach wszelkiej maści patologii, która z czynu na czyn, z roku na rok jest tylko większą patologią i dręczy ludzi. A jeśłi jestes debilem, który myśli, że bym chciał ludzi nożami zarzynać na ulicy to tylko pogratulować ci debilstwa.

jarek0991

Twój Stefanek chciałeś powiedzieć. Ty jesteś osobnikiem który chce zabójstwa za przestępstwa wszelkiego rodzaju.
Politycy też je popełniają - zatajanie zeznań podatkowych, korupcje, niewyjaśnione dochody. To są przestępstwa, często na grube tysiące i miliony. A jak chcesz mnie porównać do złodzieja to do Lwa Rywina poproszę. I co mi zrobisz?

ocenił(a) film na 8
platifubu

Oczywiście za najgorsze przestępstwa powinna być kara śmierci bo nikt przypadkiem nie zapomina o 5 mieszkaniach w zeznaniu podatkowym, a dla zwykłych złodziejaszków powinno być obcinanie łap. Ty byś po głowie głaskał patologię no i patologia własnie w Gdańsku wyskoczyła na scenę z 14 cm nożem. Także pogratulować tobie i złodziejom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones