PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789768}

Jestem taka piękna!

I Feel Pretty
6,1 41 331
ocen
6,1 10 1 41331
5,3 19
ocen krytyków
Jestem taka piękna
powrót do forum filmu Jestem taka piękna!

tego koszmarnego filmu ze strony. Już od tygodnia jestem zmuszona w każdej chwili patrzeć na tę żenującą aktorkę. Premiera już była.

Agatonik

Nie narzekaj, bo może wstawią coś gorszego ;)

Agatonik

Myślałem, że tylko mnie tak wkur*ia ta reklama... jak widzę tą aktoreczkę ( o ile można ją tak nazwać ) to mnie coś trafia... :P
Nie wystarczyła im zmiana profili? Muszą nas jeszcze takim czymś męczyć...? :/

ocenił(a) film na 7
niewiem_6

Matko, ile w Was zawiści... Odpuście sobie :)

Agatonik

Ja tam wolę oglądać Amy niż reklamę Vegi XD

ocenił(a) film na 2
Agatonik

Film jest beznadziejny, zastanawiam sie kto daje pieniadze na cos takiego i po co, w dzisiejszym kinie nie ma juz dobrych komedii

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Jeśli masz jakąś nerwicę natręctw to miej pretensję nie do Filmwebu bo to nie jest żadna reklama lecz do użytkowników Filmweb którzy wykazują tak duże i niesłabnące od kilku dni zainteresowanie tym filmem co powoduje jego wyświetlanie w polu najczęściej wyszukiwane.
Przypomina to płacze pod galeriami z celebrytkami na najpopularniejszych polskich portalach, gdzie tłum frustratów apeluje aby je zdjęto bo nie mogą na nie patrzeć, nie rozumiejąc że im większy ruch tym większa szansa że galeria zagości na dłużej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones