PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789768}

Jestem taka piękna!

I Feel Pretty
6,1 41 340
ocen
6,1 10 1 41340
5,2 20
ocen krytyków
Jestem taka piękna
powrót do forum filmu Jestem taka piękna!

Ja się zawsze zastanawiam dlaczego ludzie muszą mieć kino uchodzące za ambitne by mu "uwierzyc". Almodovar ze swoją Kiką jest ok a ten film jest be bo jest w formie komedyjki dla nastolatek? Nic bardziej mylnego. Po pierwsze, forma jest prosta tak jak kobiety, o których film opowiadał I do których miał trafić. Może raczej do ich dusz... a one są ze swoimi pragnieniami... proste jak dziecko. Taka jest właśnie forma. Prosta, czysta, bez zadęcia. Nałożenie filtrów na kamerę i oszczędność tekstu oraz fakt, że to zauważymy, nie uczyni naszego życia lepszym... Dlatego ten film mnie po prostu poruszył. Miał być taki naiwny, miał być prosty, by trudna forma i wydumany scenariusz nie przeszkodziły nam w spokoju odebrać przesłania i zastanowić się nad nim. Tyle rzeczy mamy, tyle już umiemy... a wciąż nie potrafimy po prostu uwierzyć sobie, uwierzyć w siebie.
Tak więc, idźcie do kina śmiało i dobrze się bawcie... to nie grzech. W gratisie, muśnie Was refleksja, której prawdziwość i trafność - zaskoczy i... rozgrzeszy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones