PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450915}

Jestem na tak

Yes Man
7,0 212 869
ocen
7,0 10 1 212869
6,2 19
ocen krytyków
Jestem na tak
powrót do forum filmu Jestem na tak

Witam, film jak najbardziej pozytywny, przyjemnie się go ogląda, ale zaskakuje mnie dziwny brak refleksji ludzi wystawiających temu filmowi 10... życie tak nie wygląda, nie jest tak idealne i doba nie ma tyle czasu, żeby tyle rzeczy udawało się w życiu robić, jak Carl w filmie, no come on... bądźmy obiektywni. To nie jest arcydzieło na miarę dychy, a późniejsze przejaskrawienia, że wszystko da się osiągnąć, kiedy będziesz tylko i wyłącznie na tak... zaczynają zwyczajnie w świecie ciut razić...

ocenił(a) film na 10
vv0ytekk

Coooo?? No nie wiem. Ja mam dwie prace, razem 65 godz tygodniowo, jako hobby skladam gitary, gram na nich, komponuje muzyke, interesuje sie matematyka, fizyka, chemia, mikrobiologia, astronomia, ogladam filmy, jestem fanem futbolu amerykanskiego, i czesto ogladam w sezonie, spotykam sie ze znajomymi, chodze na zakupy, jezdze na wycieczki, obstawiam zaklady bukmacherskie, pije whiskey i ogladam sie za dziewczynami… To chyba raczej mozna znalezc czas na koncert i wypad w weekend, lekcje obcego jezyka i randki??

ocenił(a) film na 9
BenMaciag

Tak! Tak! Tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones