PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450915}

Jestem na tak

Yes Man
7,0 212 869
ocen
7,0 10 1 212869
6,2 19
ocen krytyków
Jestem na tak
powrót do forum filmu Jestem na tak

...uznałbym film za dobry. Myślałem, że reżyser nie da mu popsuć postaci swoimi
grymasami, ale bez tych niestety się nie obyło. Sprowadza to moim zdaniem wszystkie
postaci grane przez Jima do wspólnego mianownika i powoduje, że są bardzo do siebie
podobne. Mimo, że lubię tego aktora, to przekrój jego kariery daje do myślenia czy poczynił
jakieś postępy w swoim warsztacie.
Ktoś ma podobne odczucia? A może nie mam racji? Zapraszam do dyskusji.

krzysiultd

Też miałam nadzieję, że Carrey nie zepsuje tego filmu swoimi grymasami, bo ideologia filmu bardzo fajna. Niestety...stało się...
W przeciwieństwie do Ciebie nie lubię tego aktora, a zwłaszcza jego grymasów twarzy, ale chciałam zobaczyć ten konkretny film. Myślę, że każdy byłby lepszy w roli głównego bohatera...

ocenił(a) film na 7
spiderpajak_filmweb

piotolisz curuniu!

sanczopansa

"Curuniu"piszę się przez O Z KRESKĄ, czyli ó. Piotole, piotole :)))))

ocenił(a) film na 7
krzysiultd

Też nie jestem fanką jego grymasów i głupkowatych minek, ale z drugiej strony pod tą nieszczęsną skorupką specyficznego komizmu kryje się naprawdę świetny aktor.
Całe szczęście, że akurat w "Yes Man" wygłupy Carreya nie były aż tak rażące jak w wielu innych filmach z jego udziałem. Myślę, że jakby całkowicie sobie je podarował, obraz zyskał by na wartości. Nie jestem za to pewna, czy każdy inny aktor sprawdziłby się w roli Carla. Carrey był wyjątkowo przekonującą postacią i w dodatku naprawdę lekko zagraną. Dla mnie jedynym minusem były właśnie pojawiające się tu i ówdzie głupawe miny.

ocenił(a) film na 6
hernameisauri

To mamy podobne odczucia, bo mi ogólnie Carrey pasował do tej roli, ale właśnie te momenty jego wygłupów nieco raziły... Pozostaje mieć nadzieję, że kolejna produkcja będzie jeszcze lepiej przemyślana i odetną go od tego wizerunku wiecznego "idioty".

krzysiultd

Przekrój jego kariery daje mi raczej do myślenia ile razy więcej forsy zarabia on od każdego z nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones