PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544545}
6,7 201 961
ocen
6,7 10 1 201961
6,8 34
oceny krytyków
Jesteś Bogiem
powrót do forum filmu Jesteś Bogiem

K44 gwarantowało mu wielką kasę, opuścił zespół i musiał odbudować renomę na nowo przez co stracił płynność finansową, nie miał na utrzymanie rodziny, spodziewał się szybkich zysków na PFK ale się ostro przejechał, paląc średnio 2g dziennie potrzeba 60zł, więc miesięcznie wszystko przepalał, skończyła się kasa na palenie i po paru latach jarania nonstop dostał zwykłej zwały, która objawiła się epizodami psychotycznymi a u tak wrażliwej osoby to jest koniec, poradnia zdrowia psychicznego i leki antydepresyjno - neuroleptyczne. Autopsja.

ocenił(a) film na 5
Zaq

Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 7
Zaq

Dziękujemy za ten jakże wyczerpujący opis problemów Magika,sam to wymyśliłeś czy koledzy pomagali?

ocenił(a) film na 3
Kuba1812_1996

(...) ty w gacie srałeś jak Magik nagrywał 2 płytę.

ocenił(a) film na 7
Zaq

I co w związku z tym? Ja przynajmniej nie bawię się w domorosłego psychologa i nie stawiam tutaj diagnoz. To była jego sprawa i jego problemy a po filmie się namnożyło znawców.

ocenił(a) film na 7
Kuba1812_1996

'namnożyło się znawców" masz też na myśli siebie? :D

ocenił(a) film na 6
Zaq

wtedy 2g kosztowało ok.15 zł znawco TEMATU :D

ocenił(a) film na 3
8elvis8

chyba na Śląsku, Ja w stolicy płaciłem 30.

ocenił(a) film na 6
Zaq

dobrą szufladę miałeś za 20zł.. (szuflada=pudełko zapałek)

ocenił(a) film na 7
8elvis8

u nas za szufladę płaciło się kiedyś 10000 PLN w przeliczeniu na dzisiejsze pieniądze to 10 zł :)

ocenił(a) film na 8
sjz3

dodaj jedno zero, 10 000 starych złotych = 1 PLN :)

ocenił(a) film na 1
Zaq

Na śląsku im węgla dosypywali do liści.

ocenił(a) film na 10
draugr

z węglem mialo wiekszego kopa :P

ocenił(a) film na 7
8elvis8

2g = 15 zł - oj przesadziles .... chyba jakiejs samosieji

ocenił(a) film na 7
Zaq

czy K44 dawał mu możliwosci tak wielkiej kasy ? tego nie wiesz, ja rowniez tego nie wiem wiec to taki sobie argument.
a Magik sam w sobie byl renoma ( Rahim i Fokus rowniez .... kawalki 3xKlan , Psychodela tudziez Kwadrat Squad same o nich najlepiej mówiły ) Wiec gdy tylko sie dowiedziałem ze chłopaki założyli trio wiedziałem w ślepo , że bedzię czego posłuchac

ocenił(a) film na 5
Zaq

Odejście z zespołu nie zabiją człowieka ale odejście od Boga. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones