PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32938}

Jentł

Yentl
7,2 3 999
ocen
7,2 10 1 3999
Jentł
powrót do forum filmu Jentł

Ta muzyka jest magiczna. I nie dlatego, że otrzymała Oscara...
To doprawdy rzadkość spotkać się z tak subtelnym pięknem - zarówno materiału muzycznego, jak i wybitną jego interpretacją.
Zawdzięczamy tę perełkę spotkaniu dwu jakże wybitnych osobowości - Michela Legranda, jednego z najwybitniejszych twórców muzyki filmowej (Parasolki z Cherbourga, Posłaniec, Sprawa Thomasa Crowna) i Barbry Streisand, której niezwykły kunszt wokalny od lat dostarcza niezapomnianych wzruszeń milionom słuchaczy. A jak to zabrzmiało w filmie... Kto nie oglądał niech żałuje. Polecam gorąco.

ocenił(a) film na 10
LudwikOlczyk

Wydaje mi się, że muzyka nie dostałą Oscara, co nie zmienia faktu, że jest na prawdę genialna. W 100% przemawiają do mnie emocje w niej zawarte.

ocenił(a) film na 9
dagmaraa89

Mnie szczególnie urzekł utwór "Tomorrow Night". Niesamowite nagromadzenie emocji, muzyka zmienia się co krok, to zcisza to robi coraz głośniejsza i bardziej porywająca.

Kajami

Moim zdaniem najlepsza jest "A piece of sky", a "Papa, can you hear me?" znam na pamięć.

Paulinka_Kuciak

Jak można na jednym oddechu tak pięknie i przede wszystkim DŁUGO zaśpiewać?! Ja pewnie gdybym się nawet uczyła, to nigdy bym nie dała rady, tak długo zaśpiewać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones