PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32064}

Jeżeli ....

If....
7,2 5 382
oceny
7,2 10 1 5382
7,5 14
ocen krytyków
Jeżeli ....
powrót do forum filmu Jeżeli ....

Niesamowity, surrealistycznie surrealistyczny, jego rozbrajająca zjawiskowość jest dziwacznie fenomenalna!! xD Z nauczycielami z mojej szkoły powinno sie zrobić to samo co zrobił Mick pod koniec filmu :D:D To by było wspaniałe uwieńczenie chorego systemu szkolnictwa. A więc czczę ten film i Wam radzę to samo.

użytkownik usunięty
monika_kunegunda

nie przesadzaj z tym surrealizmem ;)

ocenił(a) film na 10

A masz rację, bo właściwie to może stać się to baardzo realistyczne..."Jeżeli..." tylko zrobię niespodziankę nauczycielom na zakończenie roku ;D;D

monika_kunegunda

To ciekawe. A jaką i co to było? :] też pracowałem w szkole i wiem jak wygląda z obu stron huehue...

ocenił(a) film na 5
monika_kunegunda

A czcij sobie, czcij z rozbrajającą naiwnością, która nie przeszkadza jednakowoż nienawidzić.

ocenił(a) film na 4
monika_kunegunda

Dziewczynko, wracaj do ławki bo dostaniesz 1-kę! :-)

Moim zdaniem, etap gimnazjum (na którym wnioskuję że jesteś) to zbyt wcześnie aby oceniać konstruktywnie filmy na tym portalu. Dlatego zaczekaj lepiej jeszcze kilka lat i obejrzyj parę innych (lepszych) filmów o szkole.

P.S. Teraz zauważyłem, że Twój post pochodzi z 2008 roku. Jestem zatem ciekaw czy przez te 8 lat wymyśliłaś jakiś sposób na naprawę "chorego systemu szkolnictwa" (poza zabójstwem nauczycieli oczywiście).

mat_queen

W PL system jest chory, stąd te strajki. Tu ciągle rządzi system socjalistyczno-patriarchalno-masowy.

monika_kunegunda

czcijże do upadłego i upodlenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones