PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491042}

Jeździec znikąd

The Lone Ranger
6,6 125 044
oceny
6,6 10 1 125044
4,8 16
ocen krytyków
Jeździec znikąd
powrót do forum filmu Jeździec znikąd

Depp w roli Tonta

ocenił(a) film na 8

Naprawdę podobała mi się gra Deppa,te jego miny i mimika w ogóle jest świetna.Przypomina się z
lekka Jack Sparrow,jednak wiadomo,że dla większości ludzi to właśnie z tym filmem będzie się on
kojarzył.Mimo wszystko film rewelacyjny nie jest dlatego 8/10 :)

użytkownik usunięty
Ziomalzak

a więc jednak :( Filmu nie oglądałem ale z trailerów gra Deppa przypominała mi Sparrowa - i mi się nie podoba że johny przenosi ten styl gry na inne swoje role. Dzięki za potwierdzenie domysłu że szkoda kasy na wypożyczalnie

ocenił(a) film na 8

Kasy szkoda,bo w internecie za darmo w dobrej jakości też można znaleźć :) Przypuszczam,że przeniósł ten styl także tutaj,gdyż Jeździec jest bardzo podobny do Piratów-jest to film akcji,jednakże nie brakuje miejsca na humorystyczne akcenty,gdzie mimika Johnego świetnie pasuje.Zresztą filmów nie ogląda się przecież dla jednego aktora,prawda? :) Polecam Ci go,mimo twojej awersji do tego,jak Depp gra :)

Ziomalzak

Ale mimo wszystko była to niemal idealna kopia postaci z "Piratów". Jeszcze tylko brakowało butelki rumu.

ocenił(a) film na 8

ja ,,Piratów'' nie lubię ale ten film mi się spodobał więc może jednak

ocenił(a) film na 8
Ziomalzak

KAPITANA JACKA SPARROWA!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones