PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173001}

Jaskinia

The Cave
5,4 19 833
oceny
5,4 10 1 19833
Jaskinia
powrót do forum filmu Jaskinia
herkules5_56

Zgadzam się film jest bardzo słaby - szkoda czasu na jego oglądanie :)

ocenił(a) film na 3
abrix

Właśnie oglądałem. Jakby ktoś coś źle zmontował. Goście biegają jak po własnym domu, czy basenie. W sumie w jaskini orientują się lepiej niż tamte stwory. U kobiet doradca od golizny nie przepuścił pianki, więc w staniku nurkowały sobie w jaskini. W sumie film miał potencjał, ale kompletnie nie dał się wciągnąć

forcet

Fakt, ani przygodowy ani horror, nawet nie obtarl sie o fantasy czy sci-fi a granic nie bylo, wiec mogl ...tak szczerze najlepsza bylaby z tego dosadna przygoda;
Generalnie nie umywa sie do trzymajacych w napieciu, wiec nie polecam, chyba ze ktos ma wybitna chec, ce la vie; btw ciagle mam wrazenie, ze nikt jeszcze nie wykonal stwora, ktorego moglby pokazac bardziej niz mniej, wszyscy uparli sie na minimalizm, (ktory powinni stosowac ale w erotyce) i domysl widza, zamiast jak Hitchcock walnac napieciem, a potem "tylko" je podtrzymywac;

ocenił(a) film na 3
midakada

Minimalizm wynika z chęci zachowania marginesu dla wyobraźni, która zawsze jest mocniejsza od rzeczywistości. Myślę, że bardziej bałabyś się będąc w wodzie w nocy i widząc czarną płetwę, niż w dzień nurkując w masce widząc pod wodą całego rekina :)

forcet

Jesli mozna, to za mnie prosze nie myslec.

ocenił(a) film na 3
midakada

mówiłem za siebie

forcet

ok, ale piszac: "(...)Myślę, że bardziej bałabyś się (...)" wyraziles sie dwuznacznie pozdrawiam

midakada

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

abrix

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

herkules5_56

niestety prawda, a myślałam, że to będzie coś podobnego do "zejścia"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones