PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863716}

Jakby coś, kocham was

If Anything Happens I Love You
6,6 9 975
ocen
6,6 10 1 9975
5,2 4
oceny krytyków
Jakby coś, kocham was
powrót do forum filmu Jakby coś, kocham was

Opis filmu zarówno na filmwebie, jak i na netflixie to taki spoiler, że nie warto już tego oglądać w ogóle. Sam fim to straszna wydmuszka, motyw żałoby po dziecku wałkowany był już tyle razy, że ciężko przedstawić to interesująco i niestety tu nie wyszło.
JEDYNE co mną wstrząsnęło to strzelanina w szkole, ponieważ nie przeczytałam żadnego z opisów filmu przed obejrzeniem i się tego zupełnie nie spodziewałam.

Nie rozumiem jak przy tworze trwającym zaledwie 12 minut można było wspomnieć w ogóle o śmierci dziecka, a tym bardziej o tym jak zginęło ;/

ocenił(a) film na 7
SchizoidLady

Dokładnie tak. A przecież można było napisać coś w stylu: "małżeństwo zmaga się z tragedią, która ich spotkała" lub w ostateczności "ze śmiercią dziecka"

ocenił(a) film na 6
SchizoidLady

Ja tak samo z tą strzelaniną. Szczerze mówiąc to dodałem ten film do zakładek i o nim zapomniałem, przed chwilą włączyłem i nie pamiętałem w ogóle o czym to miało być i co ja dodałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones