PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838858}

Jak zostałem superbohaterem

Comment je suis devenu super-héros
5,5 1 856
ocen
5,5 10 1 1856
Jak zostałem superbohaterem
powrót do forum filmu Jak zostałem superbohaterem

Doskonały film traktujący z przymrużeniem oka gatunek superhero. Klimat Strażników Moore'a czy też The Boys Ennisa. Kto nie zna, nie powinien brać się za ocenianie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
miko1980

Też tak uważam. Każdy oczekuje facetów w rajtuzach na green screen, oczywiście najlepiej poprawnych politycznie.

magikaok44

Myślę że ocena jest jeszcze zawyżona. Ten film to muł.

ocenił(a) film na 7
theart

Muł? Tak, to chyba dobre określenie twego poziomu intelektualnego :)

ocenił(a) film na 2
theart

Całkowicie się zgadzam. Muł totalny. Wszystko takie od czapy. Tylko dla masochistów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
magikaok44

Może. Nie wiem tego, ale ten film jest zwykłym niskobudżetowym chłamem i nic tego nie zmieni. Nawet taki dzieciak jak Ty, który się obraził na cały świat, bo komuś się nie podobał jego ulubiony film. Dorośnij trochę, bo nie wszyscy muszą zgadzać się z Twoim zdaniem!

ocenił(a) film na 7
Veital

Chłopczyku, ani nie wiesz ile mam lat, ani ile przeżyłem, ani ile przeczytałem, ani ile obejrzałem. Zamilcz więc jeśli nie masz żadnych argumentów bo doprawdy z robactwem nie przywykłem dyskutować.

ocenił(a) film na 5
magikaok44

Ten film jest po prostu średni. Aktorzy są ok, ale fabuła kompletnie nie wciąga, bo jest wtórna do bólu., a obejrzałem bo dawno nie widziałem żadnego francuskiego filmu.

magikaok44

Polecam co najmniej 7

ocenił(a) film na 7
magikaok44

Nie znam i co gorsze nie mogę odszukać tego co wymieniłeś
Zechcesz proszę doprecyzować o jakie filmy (?) Chodzi
Dzięki i pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
LatajacyWargacz

W zasadzie posłużyłem się pierwowzorami komiksowymi gdyż tak się składa, że o wiele więcej czytam niż oglądam ale jeśli chodzi o Strażników to chodzi mi o to (polecam Ci również komiks na podstawie którego zrealizowano tę produkcję):
https://www.filmweb.pl/film/Watchmen.+Stra%C5%BCnicy-2009-317089

magikaok44

Nie zgadzam się. Ten film nie ma absolutnie klimatu "Watchmen" czy "The Boys". Wszystko w tym filmie jest przeciętne, średnie i w dodatku, jak już ktoś napisał wtórne. Nie jest zły, ale jak to się mówi "ginie w tłumie". Weźmy choćby za przykład wykreowane postacie. Któraś z tych postaci dosięga choćby do pięt Rorschachowi albo Homelanderowi, czy Butcherowi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones