PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687483}
4,6 1 313
ocen
4,6 10 1 1313
3,0 7
ocen krytyków
Jak całkowicie zniknąć
powrót do forum filmu Jak całkowicie zniknąć

Czy ktoś mógłby zrelacjonować spotkanie z reżyserem i aktorką po pokazie filmu na Nowych
Horyzontach? Jestem ciekawa co zostało powiedziane, a sama niestety musiałam wyjść od razu po
filmie.

ocenił(a) film na 8
dwojka

Właściwie to nic szczególnego przede wszystkim opowiadał o scenariuszu. Ten był dużo bardziej rozbudowany niż to wyglądało. Mieliśmy się dowiedzieć więcej o bohaterkach, ale w montażu wycięto kilka scen dialogowych, które w zamierzeniu miały być istotne. Kilka razy podkreślił, że to nie jest kino fabularne i nie ma zamiaru takiego już kręcić.

Padło też pytanie o społeczny kontekst, który widoczny był we wcześniejszych jego filmach, ale od tej kwestii zdecydowanie się odciął mówiąc, że nie ma większego znaczenia skąd bohaterki pochodzą, gdzie się spotykają, w jakich okolicznościach. Przyznał, że tak jak w piosence Radiohead bardziej chodziło o "uchwycenie" tego momentu przemiany/przejścia w życiu.

Poza tym standardy, że miał świetne aktorki, wszyscy spisali się jak chciał i że jest bardzo zadowolony z tego co wyszło.

skalpel

Dziękuję. A jeszcze dopytam, aktorka powiedziała coś ciekawego?

ocenił(a) film na 8
dwojka

Nic mi w głowie nie zapadło ;) Tylko slogany, że dobrze jej się pracuje z Wojcieszkiem i że z tą Niemką szybko złapały kontakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones