PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527}
7,0 74 595
ocen
7,0 10 1 74595
6,4 9
ocen krytyków
Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm
powrót do forum filmu Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm

jak rodzinka tego faceta od muzeum. Ta żonka która nie może niczego wybaczyć i o każdą pierdołę
robi awanturę biorąc dzieci i wyprowadzając się. Widzi pijanego męża i znowu pakuje walizy bo to
przecież szczyt obrzydliwości i chamstwa upić się z kolegą raz na rok. Gdyby nie ta drażniąca
żonka film byłby super.

ocenił(a) film na 6
Ines82

też mnie to najbardziej wkurzało :)

ocenił(a) film na 7
Ines82

Nawet nie raz na rok, on mówił że się w ogóle nie upijał ; ) Ona rzeczywiście przesadzała.

Ines82

Zgadza się,żona straszna.Robienie min i sztucznych uśmiechów dobrze jej wychodziło,ale ogólnie była denerwująca.Do tego jej mąż nie umiał się jej postawić.

ocenił(a) film na 8
Skaffim

Nie oceniam jej, gdyż nie wiadomo jak wyglądało ich małżeństwo przed pojawieniem się Jasia Fasoli i czy on po prostu nie był kolejnym szczeblem do tego, aby się w końcu wyprowadzić od męża nieudacznika.

bellate

Nom,jak wyglądało ich małżeństwo przed tym nie wiemy,widzimy tylko ten wycinek w filmie i na tym bazujemy. Mogło tak być,że pojawienie się Jasia ostatecznie przelało czarę goryczy w ich małżeństwie i stąd takie zachowanie tej babki.

Skaffim

Zonaci zrozumieja :)

Amiga1240

XD ja mam prawie 30 lat i jeszcze nie mam żony i BARDZO QRWA DOBRZE XD

użytkownik usunięty
Ines82

Brawo za ten komentarz, pomyślałem dokładnie tak samo oglądając ten film

Ines82

Zgadzam się w 1000000 % wkurzający denny bebsztyl.

Ines82

Najlepsze było, gdy zrobił w samolocie "Bombę z rzygów"

Ines82

Nie tylko w tym. Faceci stają na rękach żeby rozwikłać problemy, a baby im tylko trajkotają że to nie zrobił a obiecał że się spóźnił na kolację, albo zapomniał o rocznicy. Och..ujec można

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones