PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7638}

Ja, Natalia

Me, Natalie
5,9 223
oceny
5,9 10 1 223
Ja, Natalia
powrót do forum filmu Ja, Natalia

Pytanko

użytkownik usunięty

Czy osoba, która dodawała ciekawostki do tego filmu, jest na tyle odważna, by się przyznać? Bo tak nielogicznych zdań to dawno nie miałam przyjemności czytać...

W mordę...faktycznie - składnia jest wręcz zajebista!!
To jest dopiero ciekawostka ;)

Swir

W morde, rzeczywiście :

"Jego pierwsze słowa wypowiedziane w jakimkolwiek filmie, pierwsze linie tekstu : "Do you put out?" Kiedy odpowiedzi nie było, powiedział : "Listen, sombody like you ought to be asking me!" To jest ta część, w krótkim objawieniu zaczynającej się kariery aktora."

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć, bo za cholerę tego nie rozumiem... :D

użytkownik usunięty
Sebeq92

Do tej pory uważałam się za osobę w miarę zaawansowaną w znajomości języków obcych, ale tego Ci niestety nie wytłumaczę. Chyba tylko genialny autor tego logicznego tłumaczenia mógłby Ci powiedzieć, cóż to oznacza z jego na nasze, czyli na polskie. ;)

Lepiej niech się przyzna ten który to zaakceptował...

Sebeq92

co prawda filmu nie oglądałem, więc nie jestem w stanie powiedzieć jak te słowa odnoszą się do sceny, ale dialog jest banalny.


według opis:
-Do you put out? (Puszczasz sie?)
-(brak odpowiedzi)
-Listen, somebody like you ought to be asking me!" (Słuchaj, ktoś taki jak Ty, powinien mnie o to pytać!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones