PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7638}

Ja, Natalia

Me, Natalie
5,9 223
oceny
5,9 10 1 223
Ja, Natalia
powrót do forum filmu Ja, Natalia

Mój film:))

ocenił(a) film na 10

tak dawno go oglądałam,..non-stop..świetnie zagrana rola Natalie, sporo smutków..dużo śmiechu..nic nie mogę zarzucić temu filmowi,nawet gdybym się uparła..warto go obejrzeć ,szczególnie jesli nie ma się jeszcze własnego domku i własnej drogi a jedynie kompleksy i samotność...To juz nie dla mnie ale zawsze bede wspominała film z sentymentem ...

użytkownik usunięty
Selma

Tak to jest świetny film. bardzo motywujący!A moze wiesz czy mozna go ściągnąć?

użytkownik usunięty

Jezeli można go ściągnąć to powiedz mi koniecznie!!!

Selma

Ehhh... Właśnie, jak teraz dorwać taki film ???
Osobiście Kocham kino Al Pacino. I postanowiłem obejrzeć każdy jego film. Natomiast będzie problem z tymi starszymi :/ Chyba pozostaje wyporzyczania VHS (o ile jescze moje stare zakurzałe video działa i o ile jescze istnieją takie wypozyczalnie)

Enix

Nie liczyłbym na to, że dostaniesz ten film w jakiejkolwiek wypożyczalni w Polsce. Film ten trudno dostać nawet w USA. Na www.imdb.com czytałem, że licencjonowane wersje wyszły na kasetach wideo tylko w Japonii i w Szwecji. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Deathfan

No to dobiłeś mnie tym postem...
Film ten oglądałam baaardzo dawno temu, 2 go puściła pozno w nocy. Tak go miło wspominałam, zapomnialam tytułu, ale Filmweb przecież jest skarbnicą filmow ,no i moj triumf trwał chwilę...
Bo nie ma go na mułku, Ty mowisz,że i w wypożyczalniach nie ma...
Kurcze,to co? pozostają mi tylko wspomnienia??
Buuuu.chlip ;-(

Czy ktoś mi pomoże???

River

Pewnie prędzej czy później ten film wyjdzie na DVD w USA. Ja co jakiś czas sprawdzam w google i na mułku czy już się pojawił i niestety nadal nie ma. Tutaj można oglądnąć tylko fragment z filmu, w którym występuje w swojej małej roli Al Pacino:
http://www.youtube.com/watch?v=hRrPK8m8cdw

W sumie możnaby zapytać autora tego filmiku czy posiada film w całości i czy nie mógłby go jakoś udostępnić.

ocenił(a) film na 7
Deathfan

hmm.. tylko,że nie wiadomo ile nam czekać przyjdzie...;-)
Ja nawet nie ze względu na Pacino ( choć bardzo go cenię) ,a na to,że bardzo bardzo dobrze mi się ten film wspomina. Właśnie wtedy ,gdy program 2 nadał 'Ja,Natalia' , przechodziłam okres buntu wobec całego świata ;-) , i patrząc na życie głownej bohaterki, tak trochę widziałam siebie, poza tym podobal mi się tamten świat.. TAMTYCH lat. Lat 70.
Wanna w kwiatki, to mi chyba najbardziej utkwiło w pamięci.
W tym filmie jest wszystko.

Autora filmu można by zapytać ,ale jak? Czy to w ogole byloby możliwe,by udostępnił?
Hmm. chyba zacznę pisać listy do TV pl może kiedyś się zlitują...;>
Ech.

River

Ja także bym chciała obejrzeć ten film, nigdy go nie widziałam ale skoro tak go chwalicie to musi być naprawde dobry :). Też bym bardzo chciała obejrzeć author! author! ale jeszcze nie wyszedł na dvd w polsce;/.

użytkownik usunięty
River

Ja pamiętam, że też obejrzałam go na TVP, bodajże w niedzielne popołudnie, ale jakieś 10 lat temu. Spodobał mi się. Taki komediodramat trochę, Poza tym w tytule jest moje imię:)

River

...edit... byl do pobrania -.-

DarkBartek

na Chomiku jest

Neuromer

:D hue hue hue :D dzięki ;)
a jednak i na chomiku nie ma, wyświetla sie "nie ma plikow w tym folderze" trudno... ;/

DarkBartek

WCZORAJ DODAŁEM...poczekać może jeszcze trzeba...sprawdzaj :) kopia marna i tylko po angolsku..napisów oczywiście brak

Neuromer

wyslij mi na PW linka byłbym wdzięczny :)

DarkBartek

Dodaj mnie do znajomych ..napisze Ci wiadomość co i jak??..i gdzie znajdziesz. Pozdrawiam

Neuromer

chomikuj-pl-Tomkomet-Zagraniczne
bezposredni..bo nie za bardzo wiem czemu go nie widać :(

Neuromer

ok mam ;) za chomikiem nie przepadam, ale tego filmu raczej sie nie znajdzie nigdzie indziej ;p

DarkBartek

Tak jak pisałem kopia marna..ale lepsze to niz nic :)

Neuromer

Dzięki Ci i tak :D angielski znam więc nie ma z tym problemu ;)

Neuromer

super, dzięki! szukam tego filmu od kilku miesięcy i już traciłam nadzieję :)

rzabacyklop

nie można tracić nadzieji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones