PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 773
oceny
7,6 10 1 378773
6,9 34
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

Słaby i nudny

użytkownik usunięty

Ratuje go tylko ostatnie 15-20 minut, finałowa walka zacna ale to co się działo wcześniej...

Dawno się tak nie wynudziłem. Miałem dać 5/10 ale niech będzie za finał to 6/10

ocenił(a) film na 8

A co cię tak wynudziło ? Możenie nie było tam dużo akcji ale nudny raczej nie był. Jakby cały film tylko latał, strzelał i kopał tyłki to wtedy by właśnie było nudno. Dla mnie udany wstęp dla następnych filmów o irku ...

ocenił(a) film na 4
grungehe

Też się zgodzę, że nuda. Do mnie ten Iron Man zupełnie nie przemawia, początek interesujący (nie znam w ogóle świata IM), potem tylko typowe, nudne mordobicie.

Trylogia Batmana to gniecie. Jak inne współczesne filmy o superbohaterach - nie wiem. Nie oglądałem.

ocenił(a) film na 10

A ja nie zgodzę się z twoją opinią. Iron Man to film z fabułą, a nie ciągle tępa walka. Dziękuje i pozdrawiam.

Zgadzam się z wyżej wymienioną opinią. Najnudniejszy film o superbohaterze jaki do tej pory widziałem. Ani to nie ma klimatu, ani dialogów, żadnych zapadających w pamięć scen. Nuda. Początek obiecujący, później połowa filmu o niczym i na koniec coś tam się dzieje.
Słaby jak Transformers. A ta ocena tak wysoka chyba tylko za Downey Jr. jak się domyślam, bo skoro miałbym ten film oceniać jak reszta, to do takich filmów jak Batman Nolana czy Spider-Man'y po prostu brakłoby mi skali...
No ale trudno. Dla niektórych skala ocen zaczyna się od 7.

porażka po całości, dopiero w ostatnich 10 minutach filmu pojawia się Iron Man....
Kompletne oderwanie od komiksów - mandarin aktor itd itp.
klapa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones