PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478702}

Iron Man II

Iron Man 2
7,3 262 807
ocen
7,3 10 1 262807
6,0 28
ocen krytyków
Iron Man 2
powrót do forum filmu Iron Man 2

Kto zwrócił uwagę na moment kiedy Agent Coulson przychodzi do Starka się pożegnać i mówi, że
przydzielono go do Nowego Meksyku, Pewnie to dzieje się wtedy, kiedy znaleźli Mjollnir. :)

dikkaa_2

Na samym końcu Iron Mana 2, a dokładniej mówiąc po wszystkich napisach końcowych, jest scena jak Agent Coulson dzwoni do Furego mówiąc: znaleźliśmy go i wtedy kamera pokazuje nam młot Thora pośrodku sporego krateru w ziemi :)

newborn82

o, nawet tego nie widziałam. ;) dzięki za info. :)

dikkaa_2

W sumie ta scena jest w filmie Thor, tylko że trochę inaczej zmontowana :)

ocenił(a) film na 5
dikkaa_2

wow co za sposrzegawczość

Peterson_B

no wow. Czekałam na jakiś ironiczny komentarz ... Jakby się nie pojawił to by był cud.

ocenił(a) film na 5
dikkaa_2

Wszędzie są powiązania, na przykład, zobacz żę Tony używał tarczy kapitana by laser zamontować

juchacz17

no to też, prawda. :) Teraz wiem, że jest tego więcej, po prostu swoją przygodę z marvelem zaczęłam od iron mana, później thor, kapitan ameryka, avengers itd. więc pisząc ten post byłam trochę w tyle. Strasznie to fajne, że tak wszystko jest ze sobą powiązane. :)

dikkaa_2

zgodzę się, powiem szczerze ja komiksów nie czytałem, ale oglądam filmy, no i w dzieciństwie pełno kreskówek leciało to sie oglądało, teraz mi do głowy przyszło że w scenie po napisach w Thorze było nawiązanie do Guardiansów

ocenił(a) film na 10
juchacz17

No bo to teraz złączone jest w jedno universum i dlatego "sceny po napisach" nawiązują do innych filmów/wydarzeń, taki prolog,jak bywało w komiksach.To jest jedno universum komiksowe i bohaterowie mogą do woli się spotykać i mogą pojawiać się elementy z innych filmów.No i to takie smaczki.Mi osobiście to się bardzo podoba,bo jedno pasuje do drugiego i zachowywana jest chronologia wydarzeń,nie ma przez to bałaganu,jak bywało dawniej,że każdy sobie...

mario_1981

Dokładnie, to jest super rozwiązanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones