PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513794}

Irlandczyk

The Irishman
7,1 99 893
oceny
7,1 10 1 99893
6,9 53
oceny krytyków
Irlandczyk
powrót do forum filmu Irlandczyk

Niestety sam film kompletnie mnie nie porwał, postacie płytkie, nie czuć żadnej więzi w relacji widz-bohater, akcja ciągnie się jak De Niro chodzący o lasce, masa nic nie wnoszących dialogów. Wielka szkoda, czekałem na ten film i się przeliczyłem.

ocenił(a) film na 6
antidesperate

Zgadzam sie. Każdy film Scorsesego zapadał w pamięć, a ten jest po prostu nudny. Po godzinie zaczałem walczyć ze sobą, żeby nie zasnać...

ocenił(a) film na 6
antidesperate

Zgadzam się całkowicie. I te komputerowo odmłodzone twarze ( straszne) przyczepione do starczych ciał. To jakaś groteska.
Dałem 6 też chyba z sentymentu.

ocenił(a) film na 6
permis

to już pal licho te odmłodzenie. Ale film jest przesiąknięty dłużyznami. Jest różnica np Ojciec Chrzestny miał długie fragmenty ale takie klimatyczne, wnoszące coś a tu długi fragment oznacza "ziewanie". Mówię oczywiście o swoich odczuciach. Zdaję sobie sprawę, że wielu mogło być zachwyconych tym filmem. Mnie nie wciągnął.

ocenił(a) film na 4
Rithven

Ja się zgadzam, Ojca Chrzestnego 2 obejrzałam ponownie acz nie w całości jakiś miesiąc temu. Skakałam między kanałami trafiłam chyba gdzieś w połowie.
Porwał mnie od razu, a przecież już to widziałam. Sceny są długie ale ile w nich napięcia ile tam się dzieje. Każda miała do opowiedzenia jakąś historie.
A tu jak ktoś napisał - wydmuszka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones