PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 393 271
ocen
8,0 10 1 393271
6,0 46
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

9/10, za pierwszy, nadal trzymający w napięciu, pełen akcji i zwrotów akcji, z zarąbistą grą aktorską, mindfu*kową fabułą, soundtrackiem zaliczającym się do tych najlepszych, a jednak inny/pierwszy bo tak.. emocjonalny! Nie spotkałem się jeszcze w żadnym filmie tego typu z tyloma wzruszającymi scenami, tyloma heart moving tekstami, prawie jak w dramacie. POLECAM!

ocenił(a) film na 8
heroespablo

Zapraszam do zagłosowania w rankingu najlepszych efektów specjalnych w historii kina http://www.filmweb.pl/user/Rahabiel/blog/535942

ocenił(a) film na 8
Rahabiel

Jak chcesz możesz polecić ten ranking znajomym :-)

ocenił(a) film na 5
heroespablo

Wydaje mi się, ze opisujesz zupełnie inny film. Ten, który oglądałam to niestety knot i z napięciem naprawdę ma niewiele wspólnego. Scenariusz dziurawy, nielogiczny i nieporywający. Być może, że przesłaniem filmu było ratowanie ludzkości ale to trochę za mało treści jak na film prawie trzygodzinny. Jestem bardzo rozczarowana. Wzruszające sceny, flaga amerykańska na rękawie i ratowanie świata przez amerykanów to coś czego naprawdę nie lubię. Wygląda na to, że jeszcze wiele filmów masz do obejrzenia w życiu.

dradan

Wiele filmów, żeby mieć opinię jak Twoja. Bo przecież nie może mieć swojej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones