PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376048}

Inkarnacja

Shelter
6,4 47 510
ocen
6,4 10 1 47510
4,7 3
oceny krytyków
Inkarnacja
powrót do forum filmu Inkarnacja

...czemu Netflix wrzucił mi ten film do zakładki „Thrillery”. Jako wielka fanka tego gatunku, nie wnikając wcześniej w żadne dyskusje na temat filmu, żeby nie psuć sobie seansu i zakładając, że tytuł jest jakąś inteligentną metaforą, naprawdę czuję, że zmarnowałam czas. A ostatecznie i tak później NF będzie mi polecał tego rodzaju „okultystyczno-horrorowatą” sieczkę.
W moje gusta się zupełnie nie wstrzelił, mimo że zapowiadał się ciekawie.

ocenił(a) film na 3
Aizuz_2

Uwaga!Spoilerów jak na polu minowym!..Tak.Film się cały czas zapowiada i cholernie rozczarowuje od połowy..Bo jakkolwiek ciekawe z dziedziny psychiatrii realnej są wypadki rozmnożenia jażni-to..błądzące zło,"wysysające" w siebie biedne dusze(biedny Rhys Meyers;chyba ma zwyrodnienia kręgów szyjnych po tej produkcji:-)),tylko dlatego że kiedyś starucha miast je "wytchnąć" z pastora-i zamknąć w kolejnym gustownym nocniku-"wytchnęła " je do atmosfery i od tej pory-zło sobie hula po świecie i zakładach psychiatrycznych;może i u nas pod Gostynin trafiło..:-)Parchy na plecach-dokument z epidemii eboli byłby gorszym horrorem..Jestem cyniczna,rozgoryczona i złośliwa,bo horror to w ogóle nie mój gatunek-i też się nabrałam na "thriller",a to zwykły gniot jest;"jeszcze nic się nie zaczęło a już się skończyło"..Scenarzysta zgłupiał w momencie jazd do szamanów po pięknych zalesionych górach pani doktorki,zupełnie wyzbytej instynktu samozachowawaczego..No;jest jeszcze głodny ale karny pies,który,mając pustą miskę bez perspektyw jej napełnienia-nie ruszył,karnie,padliny w kącie pokoju pod kocem..I brat ze szkłem w wątrobie na wylot-chodzący na 2 nogach i prowadzący samochód..Nieeee;ludzie...Jestem na to za stara....

ocenił(a) film na 5
dobbiacco_attersee

hahaha w punkt!;)

Aizuz_2

Nic dodać, nic ująć. Przeżyłam dokładnie to samo wczoraj wieczorem... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones