PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 505
ocen
7,4 10 1 75505
7,2 32
oceny krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2

Uwaga dla wszystkich osób które mogą mieć z tym problem lub jeśli zabieracie kogoś kto może mieć kłopoty z powodu pulsującego i migającego światła. Jest go dosyć sporo w całym filmie i jeśli nikt wam nie powie przy kasie biletowej lub nie zorientujecie się po scenach ze zwiastuna to jest napis przed seansem ostrzegający o tym... powinien być! ale możecie czuć się zaskoczeni gdy siedzicie już na sali po kupnie biletu... więc uwaga jeśli ktokolwiek może mieć z tym kłopot...
zresztą te migające światła i tak są bardzo drażniące nie tylko dla osób, które mogą cierpieć z ich powodu.
Pozdrawiam :)

Popculturegeek

A czy osoby, którzy oglądali ten film w wersji 3D też to odczuwali?

davis3

Nie wiem, nie byłam na seansie 3D ani nie miałam okazji zapytać nikogo kto był. :/ Podejrzewam, że są równie denerwujące i niebezpieczne. :( Napisałam o tych pulsujących światłach dla osób które planują wizytę w kinie i zaglądają na forum, a mogą ich takie informacje ominąć, bo np. na stronie kina może tego nie być lub w kasie nie powiedzą, albo ktoś spóźni się na seans gdzie w czasie bloku reklamowego jest wyświetlany napis, że film zawiera pulsujące światła.

Popculturegeek

Rozumiem. Ja w niedzielę jadę do kina na ten film w wersji 2D i mam nadzieję, że te migoczące światła nie będą mi jakoś zaszkodzić.

davis3

ciesze się, że mogłam tym postem na forum kogoś powiadomić , bo ja niestety nie wiedziałam i musiałam zakrywać oczy osobie z którą byłam...
jest scena gdy Elastyna walczy z głównym złolem w takim pomieszczeniu i ono całe jest takie migoczące i pulsujące i ja też musiałam odwrócić wzrok bo już nie mogłam :/ także trzeba uważać po prostu i w razie czego odwrócić wzrok i nie patrzeć na to, jeśli bardzo chce się pójść zobaczyć :)

ocenił(a) film na 9
Popculturegeek

U mnie przed seansem widniała informacja o scenach z migającym światłem

ocenił(a) film na 9
Nevarius

U mnie też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones