PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 461
ocen
7,4 10 1 75461
7,2 32
oceny krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2

Wakacje trwają, a Iniemamocni wracają!

Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.

Od pierwszej części minęło już 14 lat, jednakże dopiero teraz poddano się wyzwaniu jakim jest nakręcenie kontynuacji filmu, który zdobył bardzo dobre opinie. Jednakże ,,Iniemamocni 2" dają sobie świetnie radę. Po zwiastunach miałem dość wysokie oczekiwania, ale się sprawdziły. Też bardzo podobała mi się cała konstrukcja tej produkcji jak I fabuła. Naprawdę byłu tutaj widać serducho oraz kreatywność samych twórców. Nie zrobiono tego w stylu ,,masz I odczep się", tylko, żeby zadowolił widza I żeby bawił siė doskonale. Też wielkie brawa dla Brada Birda, który (po klęsce z filmem ,,Kraina Jutra") znowu się spisał.

Jednakże co do wątków w filmie. Główny złoczyńca w ,,Iniemamocnych 2" I jego wątek były dla mnie niezbyt rozwinięte. Zabrakło mi tutaj dopełnienia tej postaci I jej roli w produkcji oraz samym finale. Mogło być to lepiej zrobione, ale I tak było super. Tak samo z innym wątkiem, którego zdradzić wam nie mogę, bo byłby SPOILER, ale gdyby go nie było to film by na niczym nie utracił. Jednak inne, jak najbardziej pasowały do sequela.

Ale I tak największym moim zaskoczeniem był humor. Rola najmniejszego z rodzinki, Jack - Jacka była prześwietna. Twórcy filmu naprawdę dobrze rozwinęli jego wątek I poprowadzili go bardzo dobrze aż do samego końca. Też inne gagi, rozbawiały widza, co pozytywnie wpłynęło na film. Od samego początku można było się uśmiać, ale jak było trzeba - została zachowana powaga.

Niestety, film ten jest animacją, czyli musiał być dubbing, a napisów - brak. I w niektórych innych animacjach tego typu czasami jest słaby, innymi czasem nieznośny, ale w tego typu przypadku dubbing sprawdza się naprawdę dobrze. Piotr Fronczewski czy Dorota Segda dają sobie radę o tyle Kora, która podkłada głosu Ednie, jest rewelacyjna (tak samo jak w pierwszych ,,Iniemamocnych").

Również muzyka była naprawdę nieźle skomponowana. Dobrze ona współgrała z filmem. I naprawdę każdy z dzieckiem może wybrać się na tego rodzaj kina, ponieważ dzieciaki będą zachywcone (najbardziej chyba Jack - Jackiem) a I dorośli będą się znakomicie bawić. Mogę również powiedzieć, że ,,Iniemamocni 2" jest lepszym filmem niż pierwsza część. Tutaj zostały podomykane niektóre wątki, jak I też rozszerzone.

Tym miłym akcentem, ja temu filmowi daje 8 / 10 gwiazdek. Naprawdę super rozrywka - czy dla dużego widza, czy też dla małego. To by było na tyle I do zobaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones