PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680372}
4,4 5 310
ocen
4,4 10 1 5310
Imperium robotów. Bunt człowieka
powrót do forum filmu Imperium robotów. Bunt człowieka

Był bunt maszyn, bo człowiek chciał nad nim panować. No to teraz technologia rządzi ludźmi i muszą się odegrać. Co za idioci...

chris3z8

Zapoznałem się. Pozdrawiam

Moondog

;)

Także pozdrawiam.

chris3z8

To ja tez Was pozdrawiam. I dziekuje za recenzje. :)

SIM0N_filmweb

Haha. Chyba za szybką opinię po łyżce refleksji :P

chris3z8

Najwazniejsze, ze to wystarczlo, zebym nie wszedl w gowno po pachy. ;)

ocenił(a) film na 1
chris3z8

Hmm, technologia rządzi ludźmi i to jest prawda najprawdziwsza. Telewizor, programy telewizyjne, kino, komórki, mp3 itp. i tak dalej! Technologia ta nasza, dzisiejsza, to technologia ogłupiająca. Przecież internet jest najnowszą technologia wymiany informacji, przedtem była tv ale tylko w jedną stronę i tak jest do dziś, telewizja może ci nasrać do głowy ale nie możesz pytać czemu tak srają. Internet niestety został przez ciemnogród zniżony to ogłupiającej rozrywki. Jak to jest że ludzie mają informację dziś w zasięgu ręki są takimi kretynami? No bo każdy kretyn wierzy w terroryzm, szczepionki, lekarzy, że mięso trzeba jeść i inne gówna które mu tv nasrało.

buttle

Ejj, to co piszesz, to troche legenda. Technologia jaka przedstawiasz, rzadzi ciemnogrodem, to wylacznie ciemna masa ulega takim zabiegom. Zdecydowanie nie powinienes przypisywac tego ludziom, no chyba, ze sam temu ulegasz badz uwazasz sie za nadczlowieka. Ktos pozostajacy przy zdrowych zmyslach, chocby lekko inteligentny, nie pojdzie przez zycie sciezkami, jakie sprobuje wyznaczyc mu internet czy telewizja. Jako ludzie, wszyscy posiadamy mozgi, a jak kto ich uzywa i czemu w zyciu ulega, to juz dla kazdego z nas odrebna kwestia. Fakt, ze komunia i coraz bardziej przystepne dla sfrustrowanych, zmeczonych zyciem emerytow ceny laptopow zrobily z internetu scierwo - nad czym zaiste mozemy ubolewac - ale poki jestesmy w stanie to omijac, ignorowac, czy jakkolwiek sie w to nie zaglebiac, nic nam ze strony tej 'technologii' nie grozi. No moze tylko tyle, ze z uwagi na ilosc, trudniej nam dotrzec do diamentow i zlota, zalewanych morzem nieprzyjaznego nam gowna. Z telewizji raczej nie korzystam, reklama i niezdrowa polityka wystarczajaco o to zadbaly, wiec nie musze sie nawet jakos specjalnie wysilac, zeby trzymac sie z daleka. W internecie wystarczy miec jakies swoje ulubione, sprawdzone miejsca, nie wpadac w paranoje na widok sladow po idiotach, a o reszte zadba doswiadczenie i silna wola, bez ktorej lepiej sie do internetu nie zblizac. A jesli czujesz, ze jest juz naprawde zle, to jest jeszcze swiat za oknem, a tam spacer z ukochana, rower, spotkanie z przyjaciolmi i takie tam. Poki mamy jakies wyjscie, nie jest az tak zle.

ocenił(a) film na 1
SIM0N_filmweb

Od niczego się nie odcinam, po prostu wiem co to TV, kino itp. i nie będę udawał że tego nie ma. Polityka w TV? To nie jest polityka tylko cyrk gdzie jeden przeskakuje przez drugiego dla widza, tej polityki TV nawet ja nie rozumiem, bo to nie jest polityka. A po co taki cyrk dla ciemnogrodu? A po to aby zająć go głupotami. Ciemnej masy jest najwięcej, dlatego mówię ogólnie. Wiem że za oknem jest świat i często z niego korzystam, ale nie wylazę z mp3, pieskiem, okularach, czy żeby pobiegać, tylko po to żeby się ogłupić na świeżym powietrzu. Internet służy to winiany informacji a nie żeby mieć ulubione miejsca, tak jak z książkami, książki są po to aby się coś z nich dowiedzieć, ale jak wejdziesz do księgarni, to półki w niej zalegają głupkowate opowiastki i książki nic nie warte. Tak jest i z Internetem gdzie ponad 90% to nic nie warte głupoty.
I tak ludzki życie się zawłaszcza, pozbawiając je informacji dotyczących prawdziwej rzeczywistość. No bo pomyśli, Twoje życie naprawdę jest coś warte po za Tobą i Twoimi bliskimi? A może jest tyle warte ile można z niego wydrenować?

ocenił(a) film na 3
buttle

Święte słowa.

grd1

piss. only 99 cents. ale co ja tam wiem. po co wtrącać Boga do kina klasy B?

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones