PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1319}

Imię róży

Der Name der Rose
7,7 175 071
ocen
7,7 10 1 175071
7,4 27
ocen krytyków
Imię róży
powrót do forum filmu Imię róży

Christian Slater

ocenił(a) film na 9

Ten gość gra tak fatalnie że ciężko na niego patrzeć, kiedy gra zaniepokojenie lub strach wygląda
jakby był niedorozwinięty, rozdziawiona paszcza, tępy wzrok i ogólne wrażenie ułomnego. Fatalnie,
naprawdę fatalnie

ocenił(a) film na 8
kokroucz

Ano racja.

ocenił(a) film na 8
kokroucz

Fatalny to Ty jesteś, jak mówi klasyk (L) :D

użytkownik usunięty
Adriano77

Haha - Kuchy King.

ocenił(a) film na 5
kokroucz

Ale w późniejszych filmach się wyrobił.

ocenił(a) film na 9
mat_queen

Mnie właśnie on teraz jakoś nie przekonuje

ocenił(a) film na 9
kokroucz

Ale w tym filmie był akurat OK. Ja teraz go gorzej trawię, zwłaszcza, że gra głównie w gniotach

ocenił(a) film na 10
kokroucz

Ja się nie zgadzam. Świetnie zagrał ucznia zafascynowanego intelektem swojego mistrza.

kokroucz

A jak miał niby wyglądać średniowieczny, ciemny w gruncie rzeczy chłopaczyna? Jak współczesny gimbus z żelem na włosach i zblazowaną miną zjadacza wszystkich rozumów - dzięki netowi?...

ocenił(a) film na 8
kokroucz

On miał wtedy zaledwie 17 lat (mimo, że w filmie wygląda na więcej). Świetnie zagrał naiwnego chłopaka ze wsi zwerbowanego do nowicjatu.

ocenił(a) film na 10
kokroucz

Już to ktoś zauważył, ale może powtórzę. Wygląd ma być adekwatny do postaci. Adso nie jest tytanem intelektu. Ja rozumiem, że widz lubi mieć bohatera do utożsamienia się, a głupia mina trochę rzecz utrudnia, ale to takie banalne! Wyluzuj nieco i odróżnij zagranie kogoś dobrze od zagrania kogoś atrakcyjnego.

ocenił(a) film na 10
kokroucz

a mnie bardzo podobała się jego gra aktorska i to jak wyglądał w tym filmie. był taki niewinny i bezradny, bardzo pasował do tej postaci.

kokroucz

Toż to młody Mr Robot

ocenił(a) film na 10
kokroucz

Gra nastoletniego chłopaka z niziny społecznej wcielonego do zakonu, widzi wszystko pierwszy raz w życiu, dla mnie to dość autentyczne jak on gra

ocenił(a) film na 8
kokroucz

Rzeczywiście kiepsko, ale miał dopiero 16 lat i przyszło mu grać u boku Connery'ego (dla niego idol!) oraz scenę łóżkową z kobietą, w której się zakochał.

Dużo, jak na młodzieńca.

Osobiście nie przepadam za nim również i teraz. Jest w najlepszym przypadku przeciętnym aktorem.

ocenił(a) film na 6
kokroucz

Premiera światowa w 1985. Film mogli kręcić koniec 1984. On miał 15 lat! Hollywoodzka pedofila na ekranie... zygać się chce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones