PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6324}

Ich troje

Threesome
7,0 3 856
ocen
7,0 10 1 3856
Ich troje
powrót do forum filmu Ich troje

Ten film obejrzałem 13 lat temu z kolegom z którym znałem się jeszcze z podstawówki.Traktował mnie jak przyjaciela ja w pełni nie mogłem bo nie wiedział ze jestem gejem i grałem heteryka przed nim po tym filmie gdy obejrzałem z nim wiedziałem że mogę mu powiedzieć.Do dziś jesteśmy przyjaciółmi.Film ten jest dobrym testem na tolerancje.

EHNATON2

otwarty jestes ze sie tym dzielisz z innymi choc nie wszyscy sa tolerancyjni

EHNATON2

Wiem o tym dobrze ale i oni wiedzą że też tacy ludzie są a to że nie potrafią być tolerancyjni to już jest ich problem,a chować głowę pod piasek nie jest to raczej w brew temu co najbardziej cenię i szanuję u drugiego człowieka.Pozdrawiam:)

EHNATON2

Litości, coming out na FILMWEBIE, a mnie ciągle kasują, banują nie wiadomo za co. Czyli wszystko wszystkim można, ale Shadowowi nic nie wolno.

EHNATON2

fantastyczna historia... umarłem. Ide moczyc nogi gdyz nie toleruję zrogowacialego naskorka na mych stopach. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
EHNATON2

Pierwszy raz widziałem ten film 11 lat temu i zrobił na mnie ogromne wrażenie - jak na każdym, kto odkrywa swoją seksualność.

ocenił(a) film na 8
EHNATON2

good 4U :))

ocenił(a) film na 9
EHNATON2

Ja też oglądałem ten film z kumplem. Pierwszy raz, w Sylwestra. Pokazywali go późno w nocy na Jedynce. Josh Charles - lovely.

EHNATON2

Co myślisz o tym, że ktoś mógł chcieć zwrócić Ci uwagę na temat poprawnej pisowni (szkoła podstawowa) ale nie zrobił tego w obawie, że zostanie nazwany homofobem? Ja się nie boję. "Z kolegom"? Uwielbiam jak ludzie sobie dokuczają za nieznajomość pięknego polskiego języka :) Więcej czytaj, trochę teorii przed praktyką a na pewno nauczysz się budować zdania sensowne. Co do nietolerancji powiem tak - niektórych homoseksualizm zniesmacza tacy już są i zostawcie ich w spokoju albo nie wiem zabijcie zamknijcie w ośrodkach indoktrynacji poprawności politycznej. Obyczaje i świat zmieniają się stopniowo. Przecież chodzi o to by traktować wszystkich tak samo. Strach homoseksualnych przed nietolerancją zamieniamy na strach heteroseksualnych, że za mało tolerancyjnie wyglądają. Zaraz taki pójdzie do sklepu kupi sobie kukłę geja żeby na ulicy mieć wygląd najbardziej tolerancyjnego he he he. Bądźmy normalni Jeden powie- wynocha pedały inny powie wynocha ruskie, wynocha rude. Tak było by być powinno :) Nie zmieniajmy nikogo na siłę.

kubiszon85

Czekaj czekaj, czy Ty właśnie zwróciłeś uwagę na błędną pisownie, samemu całkowicie olewając interpunkcję w swoim poście? :D

EHNATON2

Ja mialem prawie tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones