PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485481}
5,2 2 929
ocen
5,2 10 1 2929
Ich dwóch, ona jedna
powrót do forum filmu Ich dwóch, ona jedna

1/10 w filmie sie nic nie dzieje! Zdazaly sie i takie filmy ale przynjamniej koncowka byla jakas zaskakujaca itp. w tym filmie nic takiego nie mialo miejsc.Chyba najgorszy film jaki widzialem a najbardziej boli ze ma tak wysoka ocene na filmweb'ie bo tylko dlatego go obejzalem. Jednym slowem nieporozumienie....

ocenił(a) film na 8
pbw

8/10 becouse: u nas w Polsce w szkołach taki problem jaki mają bohaterowie nie występuje, a jeżeli tak to jest tak sporadyczny, że nikt na ten temat nie dyskutuje. Za to w Ameryce jest inna sytuacja, Alexa była zwykłą, szarą prostą dziewczyną, aż sie pojawił na jej drodze taki cham, który otworzył jej oczy, dziewczyna błyskawicznie stała się podobną do innych dziewczyn. W jej ślady poszedł Ben, chciał też dowieść innym, ze nie jest ciotą(scena na basenie jak dla mnie dnooo). Za to Johnny, młody, samotny ze swoją pustką i nieudanym dzieciństwem, chory, rodzina miała dla niego niesamowitą wartość, gdyż w swojej nigdy nie zaznał miłości. Postawa johnnego najbardziej mi odpowiadała, być moze znalazłam troche siebie w jego roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones