PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781068}

I tak cię kocham

The Big Sick
6,7 31 089
ocen
6,7 10 1 31089
6,9 35
ocen krytyków
I tak cię kocham
powrót do forum filmu I tak cię kocham

Po co te sceny niezatrzymanej chuci na pierwszej randce? Nie sądzę, aby w realu aż tak to wyglądało - pomijając fakt, że powinno to wyglądać zupełnie inaczej.

Daniel8919

moze i powinno wygladac inaczej ale wlasnei tak wyglada czesciej niz rzadziej.

użytkownik usunięty
Daniel8919

"Powinno to wyglądać inaczej"? :D Wyczuwam tu zadatki na dobrze rokującego arbitra moralności. Pozwolę sobie zapytać - Kto decyduje o tym jak to powinno wyglądać, poza dwójką ludzi aktualnie zaangażowanych w sytuację?

ocenił(a) film na 5

@rusiecki człowiek ma wolną wolę. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Daniel8919

Ale wiesz, że scenarzyści opisali swoją historię miłosną? ;-)

Klio

I słabo to o nich świadczy. Scena z niemożliwością skorzystania przez Emily z toalety głównego bohatera też była cokolwiek żenująca.

ocenił(a) film na 7
niunia123_filmweb

Nie no spoko, otrzymali nominację do Oscara, ale powinno się im ją zabrać bo ktoś poczuł się zażenowany tematem kupy :D

Klio

Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i odpowiedz sobie sam(a) na pytanie, czy ja gdzieś piszę o ,,zabieraniu" nominacji do Oscara. Swoją drogą, nominacje do Oscara to dla mnie żaden wyznacznik.

ocenił(a) film na 7
niunia123_filmweb

Po co? Twój komentarz był nie na temat, więc moja odpowiedz również :D

Klio

Klio
Ale wiesz, że scenarzyści opisali swoją historię miłosną? ;-)
odpowiedz

niunia123_filmweb
19 godzin temu
I słabo to o nich świadczy.


Rzeczywiście, wcale niepowiązane :D :D :D . Pewnego dnia Filmweb może zastosuje rozwiązanie z IMDb i wyłączy forum, ono i tak niewiele wnosi.

ocenił(a) film na 7
niunia123_filmweb

Weź sobie zobacz główny wątek o czym jest. Tak, zgadzam się forum to poroniony pomysł - zwłaszcza jak komuś się nudzi i jedyne co ma do powiedzenia to rozkręcanie gównoburzy o sraniu przez bohaterów komedii. Brawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones